CO KUPIĆ NA PREZENT ŚLUBNY


Zdarza się tak, że otrzymujemy zaproszenie na ślub, jest to bardzo miły akcent i cieszymy się, że będziemy mogli młodych zaszczycić swoją obecnością w tak ważnym dla Nich dniu.  

Lecz szybko po euforii z otrzymanego zaproszenia wchodzimy w etap konsternacji, „ co kupić na ślub? „  DAMY IM KASE! No i tu jest pełna zgoda, osobiście uważamy, że najlepszym prezentem ślubnym dla młodej pary są pieniądze, bo nowożeńcy tak naprawdę ich potrzebują na nowy etap życia, często też się zdarza, że młodzi wyprawiają całą uroczystość weselną i ślubną ze swoich kawalersko panieńskich oszczędności a jak wiemy to spory wydatek. 

No dobra skoro już wiemy, że dobrym prezentem ślubnym jest forsa to moglibyśmy ten artykuł zakończyć, ale tego nie zrobimy, bo umówmy się, że kasa to praktyczny prezent, ale jest to jednak dość nudny prezent. Mamy kilka pomysłów jak rozweselić i sprawić, aby prezent był bardziej osobisty i oryginalny.
To czas przejścia do sedna. Skoro już ustaliliśmy, że wybieramy się z kasą to trzeba zapakować ją kopertę wręczyć i bawić się do rana. Mamy bardziej oryginalny pomysł. 

Skarbonka dla Pary młodej jest to idealna alternatywa dla zwykłej i nudnej koperty

Jest to świetne rozwiązanie z kilku powodów, po pierwsze jest to niedrogie rozwiązanie, po drugie jest to z całą pewnością oryginalne rozwiązanie, po trzecie jest to osobisty akcent, bo skarbonkę można dowolnie spersonalizować pod daną parę nowożeńców, i w końcu po czwarte aspekt sentymentalny, bo taka skarbonka będzie świetną pamiątka ślubną na długie lata i nie ujmując tu papierowej pamiątce to jesteśmy przekonani, że taka skarbonka ślubna będzie stała w widocznym miejscu i zdobiła nowe gniazdko świeżo upieczonych małżonków a ta papierowa zapewne trafi głęboko do szafy na długie lata.

Polecamy skarbonkę personalizowaną, jako prezent z okazji ślubu.