Jaki prezent można kupić kierowcy ciężarówki


Głównym tematem, jaki poświęcamy w naszym artykule jest prezent dla kierowcy ciężarówki z tym, że jest to ogólna forma, bo tak naprawdę chcemy się tu skupić na temacie, jaki prezent dla zawodowego kierowcy kupić. Wszyscy kierowcy zawodowi poruszają sie swoimi pojazdami po dłuższych i krótszych trasach naszego kraju, europy a nawet świata. Często zdarza się tak, że są w trasie długie tygodnie i ich cały dobytek muszą zmieścić w jednej niewielkiej kabinie ciężarówki. No właśnie, więc co może się przydać, jaki prezent dla tirowca wybrać.

Śmieszny prezent dla kierowcy tira

Jeśli mówimy o upominku to warto sięgnąć po ten z cyklu coś zabawnego i my ze swojej strony polecamy zabawna poduszkę z zabawnym nadrukiem oraz imieniem obdarowanego. Na poduszce widnieje nadruk śladu opony oraz napis ma paliwo zamiast krwi, oczywiście jak większość naszych produktów możesz zmienić napis według swoich upodobań tak, aby pasował do Twojego kierowcy.

 

 

Prezent dla kierowcy tira

 

 

Urodziny kierowcy tira

Każdy zawodowiec w kierowaniu pojazdem obchodzi kiedyś urodziny, jak łatwo się domyślić często pada to pytanie, co kupić kierowcy tira na urodziny? I tu z inspiracją przychodzi nasza koszulka dla kierowcy tira, na której umieścisz:
Imię kierowcy, rok jego urodzenia, i tekst, który tylko Ci się podoba. Koszulka jest wykonana z wysokiej, jakości bawełny o grubym splocie zapewniająca komfort, co jest bardzo ważne dla osoby, która spędza za kierownicą długie godziny. Oczywiście nasza koszulka sprawdzi się z każdej okazji nie tylko na urodziny będzie idealna na imieniny, walentynki, mikołajki czy pod choinkę. 

 

 

Prezent dla kierowcy ciężarówki

 

 

Gadżety dla kierowcy tira

Branża motoryzacyjna jest bardzo specyficzna i tak jak pisaliśmy powyżej kierowcy ciężarówek spędzają w trasie długie dni i godziny i taka osoba musi posiadać kilka przydatnych gadżetów, może to być kubek termiczny, aby móc się napić ciepłej kawy, może to być dodatkowa nagrzewnica, aby na postojach było mu ciepło w mroźne dni. Ogólnie uważamy, że profesjonalni kierowcy powinni mieć coś na styl niezbędnika kierowcy, w którym będą wszystkie najpotrzebniejsze przedmioty pierwszej potrzeby w trasie dla kierowcy. Już niedługo zaproponujemy niezbędnik w drewnianej skrzyni, w której będzie, w czym wybierać, a póki, co życzymy wszystkim kierowcom szerokiej i spokojnej drogi oby prezenty, jakie będziecie otrzymywać były zawsze praktyczne i przydatne w długich trasach. Jeśli nasz artykuł Ci sie spodobał i chcesz zobaczyć całą naszą kolekcję zapraszamy obejrzeć kategorię Prezent dla kierowcy

Znajdziesz tam wiele propozycji nie tylko dla zawodowych kierowców, pamiętaj, że nasze prezenty w szybki i wygodny sposób możesz dostosować i spersonalizować. Co daję Ci dużą elastyczność w projekcie prezentu. Serdecznie polecamy w razie pytań nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.