Plakat personalizowany metryczka - pamiątka narodzin dziecka


Na każdym etapie naszego życia czy to w rodzinie czy wśród znajomych pojawia się na świecie mała osóbka, która staję się częścią całej społeczności, mówimy tu o narodzinach dziecka. Narodziny dziecka to wspaniały i szczęśliwy moment w rodzinie. Jak zawsze w takich chwilach zastanawiamy się, co zrobić, aby odpowiednio uczcić taka okazję oraz co kupić lub podarować w czasie, gdy mały brzdąc przychodzi na świat? Jeśli dziecko narodzi się u kogoś w rodzinie lub u znajomych to chcemy podarować coś oryginalnego, takiego namacalnego, co będzie pełniło również funkcję pamiątki na wiele lat. Gdy nam samym rodzi się niemowlę to również chcemy coś pamiątkowego.
 
Naszym zdaniem bardzo efektownym i pamiątkowym przedmiotem może być plakat personalizowany metryczka. Słowem wyjaśnienia metryczka to coś, na czym możemy umieścić podstawowe dane dotyczące małego człowieczka a dokładniej mówiąc to dane urodzeniowe takie jak imię, data narodzin, imiona rodziców, waga oraz wzrost. W innym naszym artykule opisywaliśmy plakat na rocznicę ślubu zapraszamy do artykułu.
 

Metryczka dziecka do pobrania

 
Bardzo często spotykamy się z pytaniami gdzie można znaleźć i pobrać metryczki dziecięce tak zupełnie za darmo i kilka takich miejsc w sieci oczywiście się znajdzie. Żeby nie było, że nie ma żadnego “ale” to przedstawię kilka opcji, które przemawiają do zakupu profesjonalnych metryczek. Po pierwsze i chyba najważniejsze to to, że profesjonalne metryczki są drukowane na większym formacie niż standardowa domowa drukarka a4 co jest istotne, bo jak wiemy rozmiar ma znaczenie. Następną cecha przemawiającą do zakupu metryczki w sklepie jest fakt, że nasze metryki są drukowane na profesjonalnym papierze fotograficznym z użyciem najlepszych tuszy marki Epson, i drukowane są w najwyższej możliwej rozdzielczości, co daje niepowtarzalną i najwyższą, jakość wydruku. Nie bez znaczenia pozostaję również projekt samej metryczki i jej personalizacji. Większość darmowych projektów jest wykonana dobrze jednak mało profesjonalnie i odstają od teraźniejszych trendów, i tu znowu na plus dla metryczki kupnej, bo projekty są wykonywane przez profesjonalny zespół grafików z uwzględnieniem najnowszych trendów, bo doskonale zdajemy sobie sprawę, że plakat metryczka powinien dobrze się komponować w pokoju dziecięcym. Warto z tego miejsca również podkreślić, że nasze plakaty sprzedajemy w ramkach i jest to plakat gotowy do powieszenia przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.
 

Wzory metryczek dla dzieci

 
Poniżej chcemy przedstawić kilka propozycji naszych personalizowanych  metryczek, projekty są tak wykonane, aby ilustracje pasowały do chłopców jak i dziewczynek.
 
 
 
 
 
Jak da się zauważyć metryczki są atrakcyjne i można je dowolnie spersonalizować, mało tego wykonujemy również metryczki na indywidualne zamówienie, zdajemy sobie sprawę, że to, co podoba się naszemu zespołowi może nie spodobać lub nie odpowiadać komuś innemu, dlatego wychodzi na przeciw i dajemy możliwość bezpłatnego indywidualnego projektu według sugestii naszych klientów. 
 
Jeśli interesuję Cię inna tematyka to zobacz nasze inne plakaty personalizowane