Floper.pl

Bidony z nadrukiem

30 produkt(ów)


Bidony personalizowane

Bidon z nadrukiem może sprawić wiele radości jeśli chcemy go wręczyć jako prezent. Bidon personalizowany to bidon który możemy dostosować do swoich potrzeb. W sklepie floper bidony z łatwością dostosujesz do osoby dla której bidon chcesz zamówić. Zmienisz imię oraz tekst na dowolny, który będzie idealnie personalnie pasować do chłopaka lub dziewczyny. Wszystkie nasze bidony są wykonane z najlepszych materiałów. Nasze bidonowe butle znajdą zastosowanie u rowerzysty, podróżnika, dla małego i dużego jednym słowem dla każdego. Spersonalizuj dowolnie nasz bidon i wręcz oryginalny prezent.

Bidon z imieniem 

Jak było wspomniane powyżej nasze bidony są personalizowane czyli można dodać do nich imię i mamy wtedy bidon z imieniem czyli oryginalny przedmiot który staje się uniwersalnym i osobistym naczyniem. W naszej ofercie znaleźć można bidony do biegania, bidony na siłownie, bidony do roweru i wiele więcej wzorów dla różnych grup zainteresowań. Jak wiemy bidon w większości osób kojarzy się z rowerem, nic bardziej mylnego z takiej butelki można korzystać wszędzie, na spacerze, na biwaku czy podczas biegania.  

Bidony dla dzieci 

Bardzo ważną grupą, która korzysta z butelek do picia są dzieci te małe i te większe. I tu również nasz sklep staje na wysokości zadania bo zaprojektowaliśmy kilkadziesiąt wzorów dla najmłodszych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego że dzieci powinny pić bardzo dużo wody podczas pobytu na zajęciach. I tak bidon do przedszkola czy bidon do szkoły bez problemu znajdziesz w naszym asortymencie, a do tego możesz wpisać imię dziecka. Taki bidon dla dziecka jest bardziej atrakcyjny i chętniej będzie po niego sięgał aby napić się wody która dla jego rozwoju jest niezwykle cenna. Oczywiście znajdziesz w naszych szeregach bidon dla dziewczynki i bidon dla chłopca. Bidon na wodę dla dzieci pełni bardzo ważną rolę podczas zajęć szkolnych oraz pozalekcyjnych sportowych zajęć. Taki bidon szkolny bez problemu można zabrać na basen czy zajęcia z karate i wtedy można go nazwać nie inaczej jak bidon sportowy.

Bidony z tritanu

W ostatnim czasie dość modne zrobiły się butelki z tritanu. Tritan to materiał który wygląda jak plastik jest przezroczysty, może być zabarwiony na różne kolory i do tego jest bardzo mocny i wytrzymały a do tego bardzo lekki. Zaletą bidonów z tritanu jest to że nie posiadają żadnych szkodliwych substancji w samym plastiku dlatego są bardzo chętnie wybierane przez mamy dla swoich pociech. Floper również zadbał o takie butelki i wprowadził je do sprzedaży wszystko po to aby jeszcze lepiej wypełnić ofertę bidonów z nadrukiem. Butelka bidon może posiadać różną budowę może być bidon z dziubkiem, oraz coraz bardziej popularny staje się bidon ze słomką. Rozejrzyj się po naszej kategori bidony z nadrukiem, aby sprawdzić wszystkie nasze butle bo bidon na wodę to bardzo ważny przedmiot. 

Bidon metalowy

Ten rodzaj bidonu to naczynie które jest najtrwalsze bo nie pęknie oraz się nie zbiję i nawet niewiele się mu stanie jak spadnie z dużej wysokości. Można rzec że taki bidon z metalu jest praktycznie niezniszczalny. Polecamy bidony metalowe z prostego powodu bo są praktyczne. Oczywiście jak wszystkie nasze bidony spersonalizujemy go według Twojego .pomysłu. Pamietaj że w sklepie floper.pl bidony są praktyczne oraz zabawne.


Pobieranie danych ...