Floper.pl

Skarbonki personalizowane

54 produkt(ów)

Marzenia stają się realne, kiedy możemy je spełnić, dlatego tak ważnym jest mieć oszczędności. Oszczędzamy na różne sposoby i na różne cele, ale najważniejsze jest to, że oszczędzamy. Dlatego oferujemy nasze skarbonki personalizowane. Każdy z naszych bliskich na coś zbiera, jedni na dom drudzy na wakacje, a jeszcze inni zwyczajnie na piwo. Obdaruj kogoś dla Ciebie szczególnego naszą skarbonką i spraw, aby jego priorytety nabrały tempa.

Skarbonki z nadrukiem

A może on sam nie wie, na co chcę oszczędzać? Pomóż mu znaleźć inspirację. Personalizacja skarbonki z pewnością położy nacisk na cel wrzucanych tam zaskórniaków. Skarbonka z nadrukiem będzie świetną motywacją do spełnienia marzeń tych większych i tych ciut mniejszych. Warto zaznaczyć, że skarbonka ceramiczna oprócz swojej głównej cechy posiada również walory estetyczno dekoracyjne.

Śmieszne skarbonki

Śmieszne przedmioty tudzież prezenty nie muszą wcale wiać nudą. Idealnym przykładem na ten stan rzeczy jest to, że projektujemy i oddajemy w Twoje ręce najsympatyczniejsze i zabawne skarbonki. Czy skarbonka personalizowana jest tylko dobrym prezentem dla dzieci, każdy, kto tak myśli jest w bardzo dużym błędzie. Śmieszne skarbonki dla dorosłych są coraz bardziej popularne i coraz chętniej wybierane na prezent na różne okazję, na ten przykład mamy skarbonkę na rocznicę a także na nowe szpilki dla kobiety, naprawdę jest, w czym wybierać.

 

Skarbonka dla faceta

 
Z kolei coś z serii dla mężczyzny również nasz zespół stanął na wysokości zadania, bo tu również nasz zespół wymyślił kolekcje skarbonek dla faceta. Więc jeśli poszukujesz skarbonki dla mężczyzny to przejrzyj proszę naszą bogatą ofertę, jesteśmy przekonani, że znajdziesz coś, co będzie pasować do Pana, którego chcesz obdarować. Nasze skarbonki dla chłopaka projektujemy pod hobby, jakie panowie uwielbiają może to być na nowe części do samochodu lub zaskórniaki na piwo. Nie czekaj i już dzisiaj podaruj skarbonkę dla faceta w jednym z oryginalnych i ciekawych wzorów. Tak, więc drogie Panie, jeśli poszukujecie śmiesznego prezentu dla mężczyzny to nie wahajcie się użyć naszych skarbonek personalizowanych, one sprawdzą się idealnie, jako broń w walce z brakiem prezentu.

 

Skarbonki dla dzieci z imieniem

 
Oprócz skarbonek dla dorosłych posiadamy w swojej ofercie również skarbonki dla dzieci. Większość naszych skarbonek dla dzieci jest imienna, czyli mają nadrukowane imię dziecka. Daje to dzieciom dużą swobodę w zarządzaniu swoimi finansami, bo są świadome tego, że skarbonka należy do nich i jest ich własnością, to bardzo ważne w kwestii rozwoju dziecka. Status posiadania czegoś namacalnego i swojego daję dużą swobodę dzieciom, i co najważniejsze posiadanie osobistej skarbonki sprawia, że dzieciaki chętniej wrzucają swoje oszczędności, więc jeśli dziecko ma się uczyć oszczędności to musi posiadać dedykowaną personalizowaną skarbonkę. Nasza kolekcja skarbonek dla dzieci jest ogromna zobacz je wszystkie i wybierz odpowiednią dla Twojego dziecka.
 

Skarbonka z własnym nadrukiem

 
No i znowu powołamy się na naszą ekipę projektową, bo to właśnie oni wymyślili niesamowite udogodnienie dla Ciebie, mianowicie, jeśli bardzo byś chciał lub chciała kupić w naszym sklepie skarbonkę z własnym nadrukiem to my Ci taką możliwość dajemy. Skarbonka z własnym nadrukiem jest jeszcze ciekawsza i jeszcze bardziej oryginalna. Jeśli masz ochotę na taką skarbonkę to musisz nam pokazać swój nadruk. A jak to zrobić? To proste wystarczy się skontaktować z naszą ekipą, która z kolei przekaże informację do działu graficznego. Dział graficzny na podstawie Twoich sugestii i informacji lub na podstawie Twojego zdjęcia wykona projekt oraz wizualizację, po czym prześlę Ci do akceptacji, jeśli będziesz mieć uwagi do projektu nasi graficy poprawią Twój nadruk tak, aby efekt finalny był satysfakcjonujący. Więc jak widzisz możliwe jest abyś kupił lub kupiła w naszym sklepie skarbonkę z własnym nadrukiem, a to jeszcze nie koniec niespodzianek, pracujemy codziennie ciężko, aby zaskakiwać Cie coraz bardziej.

 


Pobieranie danych ...