Floper.pl

Skarbonka na podróż dookoła świata

Kod produktu: SKARB031
45 zł
Dostępny
Czas wysyłki do 2 dni roboczych
 
DOSTOSUJ SWÓJ PRODUKT
Pozostało znaków:Limit: 9
9
Pozostało znaków:Limit: 10
10
Infolinia:
+48 534 05 05 05

Jeśli masz problem ze spersonalizowaniem swojego produktu, skontaktuj się z nami.

 
Opis

Mamy takie czasy, że większość z nas może tylko pomarzyć o dalekich podróżach po świecie. Jednak nikt nie zabroni nam oszczędzać pieniędzy na przyszłe wojaże.

Skarbonka na podróż dookoła świata może być przyjemną zachętą do odłożenia kilku złotych, aby po krótkim czasie uzbierać pokaźny budżet na podróż. Skarbonka jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Jest zrobiona z najlepszej ceramiki, a na jej spodzie znajduje się koreczek, przez który można wyjąć oszczędności.

Skarbonka na podróż dookoła świata dobry prezent dla podróżnika

Na skarbonce dla podróżnych znajduje się piękny i estetycznie wykonany obrazek z samolotem i globem na pierwszym planie. Nadruk jest sublimacyjny, co oznacza, że jest praktycznie niezniszczalny.

Każdy fan podróży z przyjemnością będzie wrzucał do niej pieniądze, aby za kilka miesięcy ruszyć w podróż życia. Jej pojemność wynosi 330 ml, więc można zmieścić w niej sporo pieniędzy. Ma także wysokość 9 cm, więc zmieszczą się w niej nawet duże banknoty.

Skarbonka opakowana jest w kartonik, który zabezpiecza ją przed zniszczeniem w trakcie transportu. Kartonik może być także wykorzystany do zapakowania, dzięki czemu prezent będzie wyglądał bardziej estetycznie.

Skarbonka:

- Wymiary: wysokość: 9,0 cm, średnica: 8,0 cm, pojemność: 330 ml. 
- Wykonana z najwyższej jakości ceramiki.
- Nadruk Sublimacyjny - niezniszczalny.
- Skarbonka posiada koreczek na spodzie.
- Skarbonka w zestawie z kartonikiem, aby była bezpieczniejsza podczas transportu i dostojniej wyglądała podczas obdarowywania.

Opinie kupujących

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.


Pobieranie danych ...