Floper.pl

Zestawy do Grilla

5 produkt(ów)

Kto nie lubi pogrillować na świeżym powietrzu i nie ważne czy jest ciepło czy zimno bo grillować każdy może bez względu na pogodę. Jak grill to potrzebne są narzędzia bo kto grilluje najczęściej w naszym kraju ?

Polscy królowie grilla

Grillowanie to nasz sport narodowy. Kiedy tylko pogoda pozwala na pierwsze plenerowe posiedzenia powietrze zaczyna pachnieć nie tylko wiosną, ale i palonym węglem drzewnym. Nic dziwnego, potrawy z grilla mają niepowtarzalny smak i ciężko go osiągnąć inaczej niż opiekając produkty nad rozżarzonym węglem. Praktycznie każdy z nas ma w związku z tym w swoim najbliższym otoczeniu kogoś, kto mieni się zaszczytnym mianem króla grillowania. Nasz personalizowany zestaw do grilla to idealny prezent dla każdego z nich.

Zestaw narzędzi do  grilla

Ten elegancki zestaw do grilla to kwintesencja idei grillowania. Tak jak profesjonalni szefowie kuchni ze swoimi zestawami noży, tak nasi królowie grilla mogą zaimponować gościom swoim profesjonalnym zestawem do grillowania. Wykonane ze stali nierdzewnej narzędzia robią niesamowite wrażenie, ale nie to jest w nich najważniejsze. 
Narzędzia powstały z myślą o obsłudze grilla. Mają odpowiednią długość, dzięki czemu grillowanie jest bezpieczne dla naszego mistrza grilla. Co równie ważne, narzędzia łatwo utrzymać w czystości. Dzięki materiałowi z jakiego są wykonane można je bezpiecznie myć w zmywarce. Nasz zestaw akcesoriów do grilla posiada jeszcze jedną niesamowitą cechę. Umieszczony w specjalnej, drewnianej walizce jest nie tylko łatwy w transporcie na miejsce kolejnego grilla, ale pozwala też na praktycznie dowolną personalizację. Tak ozdobiony zestaw będzie idealnym pomysłem na prezent.

Grillowanie z klasą

Zestaw do grilla z grawerem to doskonały pomysł na prezent nie tylko dla mistrzów grilla. Chyba każdy facet jest w głębi duszy odrobinę gadżeciarzem, a taki zestaw do grilla w walizce idealnie wpasowuje się w tę ideę. Nawet jeśli nasz potencjalny mistrz grilla do tej pory tylko okazyjnie rozpalał palenisko, to dzięki temu prezentowi jest spora szansa na to, że zacznie to robić częściej. Zyskamy na tym wszyscy. Nie ma chyba lepszego sposobu na spędzenie letniego wieczoru, niż czas spędzony na wspólnym grillowaniu. Zestaw sztućców do do grilla to świetne zwieńczenie takiego wieczoru.

Personalizacja prezentu

Zestaw do grilla na prezent to idealny pomysł również ze względu na możliwość personalizacji. Każdy prezent poddany takiemu zabiegowi zyskuje nowy, niepowtarzalny wymiar. Staje się osobisty i podkreśla nasz stosunek do obdarowywanej osoby. Wyraża nasze prawdziwe uczucia i sprawia, że osoba, której go podarujemy, poczuje się wyjątkowo doceniona. Nie inaczej jest w przypadku naszego zestawu do grillowania. 
Dzięki zastosowanej technice grawerowania personalizacja zestawu jest trwała. W połączeniu ze stalą nierdzewną wykorzystaną w konstrukcji samych narzędzi sprawia to, że nasz prezent przetrwa niejedną grillową imprezę, i to w niepogorszonej kondycji.

Sztuka grillowania

Grillowanie to sztuka. Jak każda dziedzina kulinarnego kunsztu wymaga wiedzy, skupienia, szczypty talentu i wielu, wielu godzin spędzonych nad rozgrzanym paleniskiem grilla. Wymaga również profesjonalnych narzędzi, bo tylko dzięki nim możliwe jest osiągnięcie kulinarnych wyżyn. Każdy aspirujący grillmaster sam zadba o swoje palenisko, ale my możemy zadbać o równie niezbędne w procesie grillowania narzędzia. Odpowiedni do odwracanie steków czy karkówki widelec, poręczne szczypce, którymi łatwo manipulować grillowanym jedzeniem, czy łopatka przydatna przy obracaniu burgerów to akcesoria niezbędne każdemu aspirującemu mistrzowi grilla. Całość zapakowana w poręczne i gustowne opakowanie sprawi niezwykłą radość każdemu fanowi grillowania.  


Pobieranie danych ...