Floper.pl

Prezenty Na Komunię

13 produkt(ów)

Co roku w okolicach miesiąca maja rozpoczyna się sezon komunijny, w zasadzie w całej Polsce terminy Pierwszej Komunii Świętej w kościołach wypadają na maj. I jeśli zostaliście zaproszeni na taką wyjątkową uroczystość to należy pomyśleć o jakimś sensownym prezencie.

Prezent na komunię nie musi być drogi

Pierwsza zasada, jeśli chcemy kupić oryginalny prezent na komunie to naprawdę nie trzeba wydawać mnóstwa pieniędzy. W sklepie floper.pl znajdziesz wiele propozycji upominku komunijnego w atrakcyjnych cenach. Co innego, jeśli jesteś mamą chrzestną lub tatą chrzestnym to zapewne będziecie musieli przeznaczyć większą ilość środków. Bo już tak się przyjęło, że prezent na komunie od chrzestnej lub chrzestnego jest bardziej konkretny. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakupić w naszym sklepie oryginalną pamiątkę na komunię.

Mądry prezent na komunię

Coraz częściej staramy się wybrać niedrogi prezent na komunię, który jednocześnie będzie wnosił coś wartościowego oraz będzie fajna pamiątko z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Naszym zdaniem takie drobne prezenty na komunię są bardzo wartościowe i nie obciążają zbytnio budżetu. W naszym sklepie można znaleźć oryginalny plakat czy skarbonkę z okazji Pierwszej Komunii. Więc jeśli nie wiesz, jaki prezent na komunię dla dziewczynki lub chłopca wybrać to pamiętaj jest podstawowa zasada, aby nie dać się zwariować.

Prezenty komunijne mniej i bardziej przydatne

Projektując nasze prezenty komunijne skupiliśmy się przede wszystkim na ich formie. Chcemy osiągnąć pewien kompromis, który należy wziąć pod uwagę wybierając prezenty na Komunię. W szczególności zależy nam na tym, aby taki upominek był pamiątką dla dziecka tak, aby za kilka lat mógł do niej wrócić. Nie trzeba od razu kupować gier telewizyjnych czy Fuadów. W naszej ocenie taki prezent jest niestosowny na taka poważną uroczystość. Niestety coraz bardziej sakrament Pierwszej komunii to bardzo mocno komercyjne święto, które ma nie wiele wspólnego z jego pierwotnym założeniem. Dlatego powtarzając jeszcze raz kupuj mądry prezent komunijny. Jesteśmy przekonani, że taki prezent będzie o wiele wartościowszy.


Pobieranie danych ...