Floper.pl

Prezenty na Chrzest

40 produkt(ów)
 

Pamiątka Chrztu

Chrzest  Święty to duże wydarzenie dla małego dziecka jak i dla jego rodziców. Jeśli wybierasz się na uroczystość ochrzczenia dziecka to warto dość mocno zastanowić się, jaki prezent na chrzciny kupić, aby ten był oryginalny i sentymentalny, czyli taki, który będzie wspaniałą pamiątką z okazji chrztu świętego. W naszej ofercie znajdziesz kilka pozycji, które w tej roli sprawdzą się doskonale, bo, oprócz że nasz asortyment jest w tej materii bogaty to jeszcze każdy gadżet na chrzest można dowolnie spersonalizować, czyli dodać imię dziecka, datę itp. Personalizacja zapewnia oryginalność oraz osobisty charakter takiego prezentu. Pamiątka Chrztu Świętego to symbol, który może być znakomitym wspomnieniem już w dorosłym życiu, warto tu postawić na coś, co jest nietuzinkowe i piękne w swej prostocie. Więc jeśli nie wiesz ile daję się na chrzciny albo, co na chrzciny kupić to podpowiadamy kup oryginalną personalizowaną pamiątkę z okazji chrztu.
 

Prezent na chrzest dla chłopca, dziewczynki

 
Jeśli wybierasz się na chrzest do chłopca i nie masz pomysłu na prezent to chcemy Ci podpowiedzieć kilka opcji, które z pewnością sprawdzą się na taki upominek. Większość naszych propozycji nie musi być prezentem na chrzest samym w sobie, za to sprawdzą się idealnie, jako dodatek do prezentu głównego, którym mogą być na ten przykład pięknymi i lśniącymi złotówkami. Prezent na chrzest dla chłopca czy wybór jest oczywisty, nie jesteśmy przekonani więc jeśli jesteś chrzestnym lub chrzestną  i nie wiesz, jaki prezent na chrzciny od chrzestnego lub chrzestnej to sugerujemy wręczyć chłopcu pieniążek, który z pewnością przyda się rodzicom, bo potrzeb przy małym dziecku jest bardzo dużo i dopakować do tego jedną z naszych personalizowanych propozycji, może to być plakat na chrzest lub skarbonka, do której będzie można od razu wrzucić wyżej wymienioną gotówkę. Powyżej wymieniliśmy kilka razy chłopca, ale oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby powyższy schemat zastosować również w sytuacji, gdy to dziewczynka będzie chrzczona. Dlatego jeśli jeszcze nie posiadasz prezentu na chrzciny dla chłopca lub dziewczynki to polecamy zakup w naszym sklepie, który przebiegnie łatwo i przyjemnie i pamiętaj, że w razie jakichkolwiek problemów nasza ekipa jest na stanowisku, aby pomóc podczas ewentualnych problemów.
 

Co kupić na chrzciny

 
Na naszym rodzimym rynku i w Internecie jest mnóstwo propozycji prezentu na chrzest. Chrzest, jako uroczystość związana jest raczej z tradycją kościelną i katolicką, dlatego też sugeruje się, aby prezenty z tej okazji były raczej skromne. Skromne nie znaczy, że pozbawione polotu i oryginalności. Takie są właśnie nasze prezenty na chrzciny w sklepie Floper. Dużym zainteresowaniem cieszą się nasze poduszki na chrzest, na której umieścić można metryczkę dotyczącą chrzczonego dziecka. Specjalnie z okazji chrztu zaprojektowaliśmy skarbonki, które sprawdzą sie idealnie na tą uroczystość. Czy na to wydarzenie trzeba kupić kartkę i tyle? Nie kartki to już raczej relikt przeszłości teraz oryginalne pamiątki wyglądają inaczej a do tego są personalizowane, czyli osobiste a przecież o to chodzi, aby prezent był zaskakujący, czasem szokujący i nierzadko wzruszający.
 

Praktyczny prezent na chrzciny

 
Jak już udało nam sie zauważyć powyżej prezent może praktyczny, ale również oddziaływać na nasz sentyment oraz wzbudzać duże emocje. Są to reakcje, które są opakowane w prezencie, który znajdziesz w naszym sklepie. Jeśli chodzi o praktyczny wymiar naszych prezentów na chrzciny to warte podkreślenia będzie to, że oprócz walorów i cech pozytywnych nasze na ten przykład poduszki pełnią też rolę wizualną oraz praktyczną, bo przydadzą się np. podczas drzemki malca w ciągu dnia. Można również spersonalizować body na chrzest i nie trzeba chyba dużo przekonywać, że odzież dziecięca jest bardzo praktyczna tym bardziej w początkowej fazie rozwoju dziecka. Czy skarbonka może być praktyczna, oczywiście, że tak, bo oprócz tego, że zostanie wręczona na chrzest to wiemy z doświadczenia, że takowe skarbonki zostają z dziećmi jeszcze przez długi czas i pełnią swoją funkcję bardzo dobrze? Tak, więc jeśli poszukujesz praktycznego prezentu na chrzciny to prosimy przejrzyj nasz oryginalna i praktyczną kolekcje prezentów na chrzest jesteśmy przekonani, że znajdziesz propozycję dla siebie i zaskocz

Pobieranie danych ...