Floper.pl

Notesy z nadrukiem

15 produkt(ów)

Czy notes z nadrukiem może być dobrym prezentem ? Pytanie choć nie ma jednoznacznej odpowiedzi to jesteśmy przekonani że notatniki z nadrukiem sprawdzą się na prezent z każdej okazji. Lubimy notować i jest to bardzo ważne, aby poukładać sprawy na papierze, bo to co zapisane ma dużą moc i warto to pielęgnować

Notesy reklamowe

Notes z logo firmy to świetny gadżet dla każdego przedsiębiorstwa tego małego jak i tego większego. Notes reklamowy swoją popularność zawdzięcza prostej formie swojego przekazu. Notowanie w firmach jest na porządku dziennym i warto aby każdy podczas pracy biurowej miał kawał notesu do zapisywania najważniejszych spraw. Nadrukujemy lub wygrawerujemy Twoje logo na naszych notesach, a żeby było bardziej atrakcyjnie to przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę na notatnik z logo. Nasz zespół codziennie bada rynek prezentów i gadżetów reklamowych i notes reklamowy jest w tych badaniach w ścisłej czołówce jeśli chodzi o wybór gadżetu reklamowego. Nie czekaj tylko już dziś złóż zapytanie ofertowe o nasze notesy z logo dla firm.

Notatnik z nadrukiem

Notes to produkt który z dnia na dzień staję się coraz bardziej popularny. Notujemy wszystko od list zakupowych, przepisów kulinarnych, aż po aranżację wnętrz, wszystko w notesie. Notes z własnym nadrukiem to przedmiot który ułatwi codzienne czynności a nadruk który zaprojektujesz na notesie sprawi że będzie on bardziej atrakcyjny i chętniej będziesz po niego sięgać. Nasze nadruki na notesach wykonujemy metodami które gwarantują jego trwałość. Notatnik jest używany bardzo często zanim zostanie w całości zapisany dlatego jakość nadruku na okładce gra tutaj kluczową rolę. Nadruk musi musi być trwały i jakościowo idealny, to właśnie nam przyświeca gdy wykonujemy nadruki na naszych notesach.

Notatniki personalizowane

Notes z personalizacją to produkt który jest najbliższy naszym ideom bo jest to świetny pomysł na prezent dla każdego. Notatniki personalizowane projektujemy tak aby większość osób mogła z niego skorzystać. Znajdziesz tutaj notesy dla wybranych grup zawodowych oraz całą masę pozycji dla hobbystów. Prezent notatnik personalizowany to strzał w dziesiątkę i uśmiech na twarzy obdarowanego. Personalizowane notatniki mają ogromną zaletę bo sprawiają że jest on niezwykle osobisty, bo oprócz tekstu możesz dodać również imię i taki notes z imieniem pokocha solenizant lub solenizantka. W ofercie mamy wiele notatników np. drewniany notatnik personalizowany, notatniki korkowe, i wiele innych

Notesy w skórzanej oprawie

Bardziej ekskluzywną formą notesu jest notatnik skórzany a raczej notes którego okładka wykonana jest ze skóry. Notesy takie z racji materiału z którego są wykonane zasadniczo są droższe w zakupie, ale skórzana oprawa jest warta wydanie troszkę więcej. Notatniki skórzane personalizujemy metodą graweru laserowego. Grawer na notesie wygląda dostojnie i profesjonalnie. Taki skórzany notes z grawerem można podarować prezesowi lub szefowi na urodziny lub z okazji świąt. Polecamy tą formę notesu bo wygląda elegancko i można podarować na każdą okazję.

Ekologiczne notesy

Świadomość oszczędzania naszej planety to bardzo ważny temat i jeśli mamy świadomość ekologii to warto wybrać notatnik ekologiczny. Notesy ekologiczne wykonane są z materiałów które podczas produkcji nie emitowały do atmosfery szkodliwych substancji. Nasza kochan planeta jest w naszych rękach i wybór produktów ekologicznych ma ogromne znaczenie w jej eksploatacji. Jeśli wyznajesz zasadę że o ziemię trzeba dbać to nie zastanawiaj się tylko wybierz notatnik eko a z pewnością będziesz zadowolony a środowisko odpłaci się w 100%.


Pobieranie danych ...