Floper.pl

Plakaty Personalizowane

43 produkt(ów)

Nie masz pomysłu na prezent? A może skończyłeś odnawianie mieszkania i puste przestrzenie świeżo pomalowanych ścian to nie to, co chciałbyś mieć w swoim najbliższym otoczeniu? Mamy coś, co znakomicie rozwiąże Twój problem. To nasze plakaty personalizowane. Zabawne plakaty doskonale sprawdzą się zarówno jako dekoracja w Twoim domu, jak i prezent na różne okazje. Prezent, który stanie się ozdobą domu Twoich przyjaciół i najbliższych.

Plakat Personalizowany

Okazuje się, że nasze plakaty z personalizowanym nadrukiem to doskonały pomysł na prezent na wiele różnych okazji. Tak naprawdę wszystko zależy od Twojej pomysłowości. Z doświadczenia możemy podpowiedzieć, że świetnie sprawdzają się jako metryczki urodzinowe, plakaty na komunię czy też plakaty dla par. Taki prezent nie tylko doskonale nadaje się do udekorowania pomieszczenia, ale również przez długie lata będzie przypominał o szczęśliwym wydarzeniu. Można śmiało powiedzieć, że na zawsze już zostanie jego pamiątką. Nie można zapomnieć również, że plakat z nadrukiem świetnie sprawdzi sie na urodziny czy na ślub.

Plakat na rocznicę ślubu

Wyszukany prezent na rocznicę związku czy ślubu jest dla wielu dużym wyzwaniem. Rocznica to czas, kiedy małżonkowie wspominają swoje pożycie, więc upominek powinien mieć akcent pamiątkowy i takie też są nasze plakaty na rocznicę, emocjonalne, wzruszające nierzadko zabawne i mają jeszcze jedną bardzo istotną cechę, są pamiątkowe i chyba właśnie to sprawia, że są tak chętnie wybierane na prezent z okazji rocznicy. Więcej na ten temat dowiesz się z naszego artykułu czy plakat na rocznicę ślubu to dobry prezent?

Czym są nasze personalizowane plakaty i metryczki.

Nasi graficy przygotowali specjalnie dla Ciebie kilkanaście ciekawych, uroczych grafik na różne okazje. Znajdziesz tu plakaty metryczki, plakaty na rocznicę i inne. Każdą z grafik można dowolnie personalizować. Praktycznie każdy element tekstowy grafiki można dostosować do własnych potrzeb. Zastosowania grafik również są do pewnego stopnia umowne. To Twoja wyobraźnia i pomysłowość decydują o ich finalnym znaczeniu i zastosowaniu, a także o tym, kogo takim prezentem postanowisz uszczęśliwić. Sam plakat jest wykonany na wysokiej jakości papierze fotograficznym. Rozmiar tego plakatu to aż 30x40 cm, czyli A3. Plakat jest oprawiony gustowną ramką wykonaną z MDF w kolorze czarnym lub białym. Dodatkowo powierzchnia plakatu jest zabezpieczona szybką wykonaną z PLEXI.

Czy warto personalizować plakaty ?

Na to pytanie można udzielić tylko jednej odpowiedzi. Oczywiści, że warto. Taki prezent świadczy o naszym zaangażowaniu. Świadczy o tym, że poświęciliśmy czas i chęci na jego stworzenie. Taki prezent nie jest kolejnym bezosobowym zestawem naczyń kuchennych – z całym szacunkiem dla takich zestawów. Wyraża nasze uczucia i świadczy o naszej pamięci. Co więcej, taki prezent już na zawsze będzie przypominał o tym konkretnym zdarzeniu, z okazji którego został stworzony i podarowany. Nawet po wielu latach przekaz będzie jasny, a prezent nie zginie w masie bezosobowych przedmiotów otaczających nas każdego dnia. Istnieje spora szansa, że nawet po wielu latach spojrzenie na ten prezent wywoła miłe uczucia osoby nim obdarowanej. Taki personalizowany plakat to również urocza i estetyczna dekoracja każdego wnętrza. Tak ozdobione mieszkanie przestaje być zwykłym miejscem, a staje się tym szczególnym miejscem, jakie określamy mianem dom. Naszym miejscem. Dekorując swoje miejsce takimi personalizowanymi plakatami sprawiasz, że wspaniałe chwile, które upamiętniłeś za ich pomocą wracają do ciebie częściej. Nawet ponury dzień może zmienić się może być rozjaśniony takim przyjemnym wspomnieniem. Ofiarując metryczki i plakaty personalizowane swoim bliskim dzielisz się z nimi taką możliwością. Możesz pokazać im, za co ich cenisz, czym Ci imponują, czy w końcu, jak wiele dla Ciebie znaczą. Nie szukaj kolejnych bezosobowych przedmiotów. Już dziś wybierz personalizowane plakaty i metryczki by za ich pomocą wyrazić siebie i swoje uczucia do bliskich. Spraw by czuli się wyjątkowi jak Twój prezent.


Pobieranie danych ...