Plakat personalizowany na urodziny

Kod produktu: PLAK016

49 zł


 

Urodziny to dzień wyjątkowy pod każdym względem, dla wielu osób jest to okazja, świętować w gronie przyjaciół. Oryginalnym i jednocześnie niepowtarzalnym pomysłem na urodzinowy prezent jest plakat personalizowany „certyfikat na urodziny”. Gadżet w postaci oprawionego w ramki obrazka można zawiesić w sypialni, salonie lub gabinecie, podkreślając własną osobowość, poczucie humoru i podejście do świata.

Personalizowany prezent urodzinowy plakat

Prezent urodzinowy powinien być przede wszystkim niebanalny i oryginalny. Doskonałym pomysłem okazuje się personalizowany szyldzik „certyfikat na urodziny” tudzież „urodzinowe zaświadczenie”. Wykonany na papierze fotograficznym, oprawiony w ramkę (w kolorze białym lub czarnym) obrazek to efektowna i trwała ozdoba, która z całą pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto odznacza się poczuciem humoru oraz dystansem do samego siebie. 
Gadżet w postaci urodzinowego afiszu efektownie ozdobi salon, sypialnię lub gabinet, można go także umieścić w przedpokoju, dając tym samym wyraźny sygnał gościom, że gospodarz to urodzony optymista. Podsumowując ten plakat to idealny prezent urodzinowy dla przyjaciółki, przyjaciela, mamy, taty na 40, 50 urodziny i nie tylko.

Plakat personalizowany na urodziny w formie certyfikatu


- Wymiar: 30x40 cm - A3
- Papier fotograficzny 230g/m2 
- Plakat oprawiony w ramkę.

Ramka


- Materiał MDF
- Bepieczna szybka z PLEXI
- Kolor biały lub czarny