Floper.pl

Zegarki

3 produkt(ów)

Damskie zegarki to częściej dopełnienie kreacji niż poręczny i wszechstronny cud nowoczesnej technologii. Bardziej od zaawansowanych funkcji liczy się więc w ich przypadku wygląd i to czy pasują do torebki i butów. Czy elementy uzupełniają się tworząc kompletną całość, czy też coś gryzie się ze sobą, drażni, przeszkadza. 
Zegarki z podświetleniem led to zgrabne połączenie elegancji z nowoczesnością. Nowoczesny design i ponadczasowy minimalizm idealnie komponują się zarówno z klasyczną elegancją jak i bardziej ekstrawaganckimi kreacjami. Zegarek na rękę z wyświetlaczem led jest wykonany z chirurgicznej stali. Dzięki temu bransoleta nie czernieje i jest całkowicie antyalergiczna. Zapięcie na magnetycznym pasku pozwala na łatwe dopasowanie zegarka do każdego nadgarstka.

Zegarki ledowe

Zegarek damski led to prosty i elegancki dodatek do każdego typu kreacji. Zastosowane w jego konstrukcji podświetlenie led może mieć, w zależności od modelu, różny kolor. Podobnie jest z kolorem bransolety oraz koperty zegarka. W połączeniu z niewysoką ceną oferowanych modeli sprawia to, że każda z nas może sobie pozwolić na kilka różnych zegarków, które można jeszcze lepiej dopasować do planowanej kreacji. Tak dobrany dodatek to sposób, aby spiąć naszą kreację w całość i podkreślić swoje najmocniejsze strony. 
Dzięki ofercie naszego sklepu jest to teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Teraz każda z nas może sobie pozwolić na gustowny dodatek w postaci ładnego zegarka led.

 


Pobieranie danych ...