Floper.pl

Ręczniki z nadrukiem

4 produkt(ów)

Poszukiwania oryginalnego prezentu mogą przyprawić o ból głowy, dlatego chcemy polecić prezent, który zawsze się przyda obdarowanym, czyli praktyczne ręczniki z nadrukiem. Ręcznik jest prezentem uniwersalnym i sprawi dużo radości.  W naszym sklepie ręczniki można dostosować do obdarowanego można dodać swój tekst lub wpisać imię solenizanta. Jesteśmy przekonani, że taki ręcznik z imieniem wywoła uśmiech na twarzy każdej osoby, której będzie wręczony. Ręczniki na prezent sprawdzą się w każdej sytuacji oraz przy każdej okazji niezależnie od tego czy jest to rocznica ślubu czy urodziny babci, a biorąc pod uwagę, że ręczniki z imionami są najwyższej, jakości, miękkie oraz trwałe to mamy receptę na upominek idealny.

Ręczniki na prezent ślubny

W najważniejszym dniu dla młodej pary warto kupić zestaw ręczników, młodzi oprócz kopert potrzebują również praktycznych przedmiotów na nową drogę życia, a ręczniki na ślub takim przedmiotem właśnie będą, bo w nowym gniazdku zawsze brakuję rzeczy codziennego użytku, a jeśli do zestawów ręczników dołożymy pieniążki to mamy skompletowany cały zestaw ślubny. 

Ręczniki na rocznicę ślubu

Ręczniki bawełniane o wysokiej trwałości i w różnych rozmiarach możemy podarować z okazji rocznicy pożycia małżeńskiego, jesteśmy przekonani, że ręczniki personalizowane bardzo spodobają się jubilatom a dodana personalizacja lub dedykacja będzie idealną pamiątka na długie lata życia małżeńskiego. Jeśli mówimy o rocznicy warto wspomnieć o zestawach ręczników w drewnianych skrzynkach, drewniana skrzynia doda kunsztu całemu zestawowi, musicie przyznać, że ręcznik na prezent ma wiele zastosowań.

Ręczniki na prezent

Komplet ręczników na prezent lub osobny pojedynczy ręcznik sprawdzi się, jako prezent dla każdego i jest do tego grono okazji jak na przykład:

  • Ręcznik dla babci z okazji jej święta, nic tak nie ucieszy naszej babci jak ręcznik z nadrukowanym imieniem.
  • Ręcznik prezent na dzień mamy lub taty można kupić zestaw ręczników dla mamy i taty wtedy za jedną okazją mamy nietuzinkowy prezent 
  • Ręczniki na podziękowanie dla rodziców
  • Ręczniki na dzień nauczyciela
  • Ręczniki na Boże Narodzenie

I wiele wiele innych, więc jeśli jeszcze nie masz pomysłu na prezent może warto wziąć pod uwagę fajny pomysł, jakim jest bawełniany ręcznik z nadrukiem.

Oryginalne ręczniki z personalizacją o wysokiej gramaturze i dobrej gatunkowo bawełny znajdą zastosowanie, jako prezent na każdą okazje a personalizacja doda im oryginalności nietuzinkowości i sprawi wiele radości i nie rzadko wzruszenia obdarowanej osobie, jesteśmy przekonani, że Twoi bliscy zasługują na najbardziej wyszukane prezenty i możemy z całą odpowiedzialnością polecić nasze ręczniki, które zrobią furorę w miejscu imprezy. 

 


Pobieranie danych ...