Floper.pl

Prezent dla rowerzysty

13 produkt(ów)

Gadżety dla rowerzysty

Czy istnieje oryginalny prezent dla rowerzysty? My jesteśmy przekonani, że tak i nawet nasz zespół postanowił kilka takich prezentów zaprojektować i wykonać. Bo prezent dla fana rowerów nie musi być wcale bardzo wybujały a na pewno nie musi być drogi. W naszej bogatej ofercie znajdziesz bardzo ciekawe bidony dla rowerzysty, a także bardzo dużą popularnością cieszą się plakaty z nadrukiem o tematyce rowerowej. Nasze personalizowane plakaty dla rowerzystów robią duże wrażenie na obdarowanych, więc poszukując pomysłu na prezent dla rowerzysty koniecznie zajrzyj do naszej kategorii z prezentami dla rowerzystów, jesteśmy pewni, że zamówisz coś niebywale oryginalnego.

Prezent rowerowy

Czy prezent rowerowy to musi być tylko i wyłącznie przedmiot związany z wyposażeniem roweru? Przecież rower i jego użytkownik to nie tylko lampki, bidony czy pompka do pompowania kół. Zgodzicie się, że  rowerzysta odgrywa na rowerze znaczącą rolę i może warto się skupić na jego osobie mówiąc o prezencie rowerowym. Jeśli rowerzysta to może warto pomyśleć o oryginalnej koszulce dla rowerzysty. Koszulki rowerowe w ostatnim czasie zyskują na dużej popularności jest to zapewne spowodowane dużą aktywnością nowych rowerzystów. Polacy coraz częściej wychodzą z domu i chcą się trochę poruszać i tu rower jest nieodłącznym towarzyszem. Poszukując czegoś niebanalnego polecamy właśnie koszulkę, bo koszulka rowerowa to przede wszystkim praktyczny prezent i z pewnością spodoba się każdemu amatorowi jednośladów, a co za tym idzie będzie dumnie prezentował swój prezent rowerowy przed całym rowerowym światem.

Prezent dla kolarza

Istnieje jeszcze jedna kategoria osób kochających rowerowe szaleństwa. To tzw. rowerzyści z krwi i kości nazywani również kolarzami. Kolarz to osoba, która wyczynowo uprawia kolarstwo pokonując przy tym duże dystanse, które nie robią na nim większego wrażenia. Kolarstwo uprawiają kobiety jak i mężczyźni. W naszych zbiorach prezentu dla kolarza znajdziesz wiele atrakcyjnych pozycji pasujących do kolarskiego świata. Jednym z takich przyjemnych i praktycznych upominków może być kubek, na którym znajdzie się kolarzówkę i imię kolarza. Nic nie stoi również, aby podarować puszystą poduszkę, na której wyczynowiec będzie mógł wygodnie uciąć sobie drzemkę po ciężkim treningu. 

Prezent na urodziny dla rowerzysty

Prezent urodzinowy dla rowerzysty może przysporzyć nie lada zakłopotanie, ale nie należy wpadać w zbyt dużą panikę. Jeśli chciałbyś znaleźć gadżety w kształcie roweru lub prezent dla zapalonego rowerzysty to możemy Ci zaproponować kilkadziesiąt propozycji, które znajdziesz w naszej ofercie z resztą napisaliśmy o tym osobny artykuł prezent na urodziny dla rowerzysty, zapraszamy Większość naszych prezentów do roweru jest w pełni personalizowanych, co znaczy, że możesz dostosować prezent do swojego rowerzysty, czyli do tego, do którego sie wybierasz na urodziny. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że prezent, który chcesz wręczyć ma być niebanalny, oryginalny i robić wrażenie, dlatego codziennie staramy się sie tak projektować nasze pozycję, żebyś mógł nabyć taki właśnie prezent, który będzie niezapomniany i wzbudzał uśmiech na twarzy rowerowego solenizanta. 

Pobieranie danych ...