Floper.pl

Nosidła na piwo

35 produkt(ów)

Nosidła na piwo – gustowny i praktyczny prezent

 
W naszym sklepie z upominkami pojawiły się nosidełka na piwo. To ciekawy pomysł łączący w sobie cechy praktycznego gadżetu dla piwosza z ciekawym pomysłem na prezent. Nosidełko tego typu jest wykonane w całości z drewna sosnowego, dlatego oprócz aspektów estetycznych i użytkowych wpisuje się również doskonale w modne ostatnio trendy wykluczające z użycia wszelkie tworzywa sztuczne. Nosidełko wyposażone jest mocowany na stałe otwieracz, dzięki czemu stanowi kompletny zestaw piwosza, no może poza brakiem w zestawie piwa, które niestety trzeba zakupić we własnym zakresie.
 

Personalizacja za pomocą graweru

 
Nasze nosidło na piwo z otwieraczem może być dowolnie personalizowane za pomocą graweru. Mogą to być ogólne grawery tematyczne wskazujące na zainteresowania obdarowywanej osoby. Zestaw kibica, skrzynka wędkarza, czy też zestaw narzędziowy, to tylko niektóre z możliwości jakie daje nosidełko na piwo z grawerem. Grawerowane nosidło na piwo można dodatkowo ozdobić napisami o dowolnej treści, tu nasza wyobraźnia i pomysłowość zyskają nieograniczone wręcz pole do popisu. Takie personalizowane nosidło na piwo to doskonały prezent zarówno dla przyjaciela, jak i ojca czy teście. Ucieszy się z niego również chłopak, szczególnie jeśli nosidło na piwo dla niego zostanie odpowiednio spersonalizowane.
 

Koszyk na piwo

 
Nasza skrzynka na piwo z grawerem to konstrukcja przeznaczona do wygodnego i bezpiecznego transportu sześciu półlitrowych butelek piwa. Dzięki oddzielnym komorom każde z piw ma kontakt tylko ze stosunkowo miękkimi, drewnianymi ściankami transportera. Butelki nie stykają się bezpośrednio ze sobą dzięki czemu są mniej narażone na ewentualne uszkodzenia. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest możliwość transportowania mniejszej ilości butelek bez ryzyka ich swobodnego przemieszczania się, z czym mogłyby się wiązać uszkodzenia cennych opakowań. Ukłonem w kierunku zapominalskich jest umocowany na stałe otwieracz do piwa. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasza skrzynka na piwo nosidełko sześciopak stała się jeszcze bardziej kompletnym zestawem piwosza, a użyty do mocowania otwieracza sznurek podkreśla rustykalny charakter tego nietuzinkowego prezentu.
 

Nosidło na piwo dla TATY, teścia czy chłopaka

 
Jeśli zastawiacie się, komu może przypaść do gustu taki prezent, spieszymy z odpowiedzią. Odpowiednio spersonalizowane nosidełko z pewnością spodoba się każdemu miłośnikowi złotego trunku. Może to być nasz tata wędkarz, brat majsterkowicz czy teść, zapalony kibic. Praktyczne zalety naszego nosidełka na piwo doceni każdy z nich. Dzięki personalizowanym grawerom każda ze skrzynek staje się unikalnym prezentem pokazującym obdarowanej osobie ile dla nas znaczy. Nasze poczucie humoru i pomysłowość mogą zostać na stałe uwiecznione za pomocą wykonanego laserem graweru, a nasz piwosz z pewnością wróci do nas myślami za każdym razem, kiedy przyjdzie mu korzystać z tego praktycznego prezentu. Oprócz walorów użytkowych nasza skrzynka na piwo jest również bardzo estetyczna. Nawet okazyjnie spożywający piwo docenią jego urok, a my będziemy mieli pewność, że nasz prezent nie spocznie na dnie szafy.
 

Ekologia

 
Prezentując nasze nosidło na piwo pragniemy podkreślić ważną kwestię, jaką jest ukłon w stronę szeroko pojętej ekologii. Nosidło na piwo jest wykonane z naturalnych surowców, w tym w większości z łatwego do pozyskania drewna sosnowego, które jest surowcem jak najbardziej odnawialnym. Wykorzystywane w produkcji nosideł fragmenty drewna są na tyle nieduże, że praktycznie wszystkie dadzą się pozyskać z odpadów tartacznych. Wykorzystanie w taki sposób cennego, naturalnego surowca stanowi nasz ukłon w stronę zasobów naturalnych naszej planety, także w sytuacji, w której dany surowiec występuje w naszej gospodarce w dużych ilościach i jest stosunkowo łatwo odnawialny.
Ważną cechą naszego nosidła na piwo jest możliwość wielokrotnego użycia. To solidne i trwałe rozwiązanie, które może służyć swojemu użytkownikowi przez wiele lat. To znakomita alternatywa dla jednorazowych opakowań czy reklamówek wykonanych z plastiku. Drewno sosnowe to również materiał, który w razie potrzeby bardzo łatwo poddać renowacji. Z biegiem czasu nosidło może się przybrudzić, to nieuniknione przy intensywnej eksploatacji. Do renowacji wystarczy odrobina pracy drobnoziarnistym papierem ściernym a nasza skrzynka na piwo znów będzie wyglądać jak nowa. Aby efekt pracy zachować na dłużej można pokusić się również o impregnację powierzchni.
 
Nosidło do piwa z grawerem to uniwersalny i praktyczny prezent. Dzięki personalizacji można go dopasować do każdego piwosza. Wyposażona w otwieracz poręczna skrzynka na sześć butelek piwa to świetny gadżet dla wędkarza, majsterkowicza czy kibica. Ale może to być również zestaw świąteczny czy żelazna rezerwa Marka, Kamila czy Łukasza. Możliwości jakie daje personalizacja są praktycznie nieograniczone, a jedynym ogranicznikiem jest nasza własna pomysłowość. Nosidło jest równie estetyczne co praktyczne. Osobne komory na poszczególne butelki stanowią bezpieczną przestrzeń transportową dla każdego z sześciu piw. To praktycznie rozwiązanie, dzięki któremu bezpieczny jest transport również mniejszej ilości piw. Zamocowany w nosidle otwieracz stanowi dopełnienie tego praktycznego prezentu i w pełni rozwiązuje problem plenerowych wypadów również w przypadku tych zapominalskich piwoszy, którzy nagle, nad wodą, mogliby się zorientować, że nie zabrali ze sobą otwieracza      .

Pobieranie danych ...