Floper.pl

Grawerowane nosidło na piwo od Świętego Mikołaja

Kod produktu: NOS011
89 zł
Dostępny
Czas wysyłki do 2 dni roboczych
 
DOSTOSUJ SWÓJ PRODUKT
Pozostało znaków:Limit: 3
3
Infolinia:
+48 534 05 05 05

Jeśli masz problem ze spersonalizowaniem swojego produktu, skontaktuj się z nami.

 
Opis

Wielu z nas lubi obdarowywać najbliższych na święta. Warto zadbać o to, żeby prezent był nie tylko praktyczny, ale też oryginalny. Atrakcyjnym pomysłem na prezent będzie grawerowane nosidło na piwo od świętego mikołaja. Na jednej ze ścian skrzynki wygrawerowany jest napis „Od Świętego Mikołaja dla...”. Oczywiście, imię możemy sami wybrać.

Grawerowane nosidło na piwo od Świętego Mikołaja idealny prezent pod choinkę

Napis jest wykonany laserowo, dlatego jest trwały. W skrzynce można zmieścić łącznie 6 piw, ale można też mniej. Każde miejsce na butelkę ma osobną przegrodę, dzięki czemu piwo się nie zbije i nie będzie się przemieszczać podczas przenoszenia.
 Nosidło w całości jest wykonane z drewna sosnowego, bez dodatku szkodliwych substancji. Rączka nosidła jest mocna, wytrzyma ciężar nawet sześciu piw.
Taki prezent ucieszy każdego miłośnika złotego trunku, zwłaszcza, że nosidło można spersonalizować tak, by obdarowywany mógł poczuć się wyjątkowo.

 

Informacje: 

Nosidło pomieści 6 butelek piwa o pojemności 0,5 l ( nosidło kupujesz bez piwa )

Posiada 6 osobnych wygodnych przegródek, które trzymają butelki sztywno, piwo nie przemieszcza się, dość istotne gdyby piwosz zechciał kupić mniejszą ilość butelek niż przegródek.

Wykonane w całości z drewna sosnowego

Wymiary: 17x24,5x32 ( szerokość x długość x wysokość )

Metoda wykonania personalizacji trwały grawer laserowy jednostronny

Nosidło wykonane w całości z drewna. Drewno jest materiałem naturalnym i każda sztuka może nieznacznie się różnić od pokazanej na zdjęciu.

Opinie kupujących

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.


Pobieranie danych ...