Floper.pl

Nosidło na piwo z grawerem dla firm

Kod produktu: NOS010
89 zł
Dostępny
Czas wysyłki do 2 dni roboczych
 
DOSTOSUJ SWÓJ PRODUKT
Pozostało znaków:Limit: 9
9
Pozostało znaków:Limit: 19
19
Pozostało znaków:Limit: 7
7
Pozostało znaków:Limit: 20
20
Infolinia:
+48 534 05 05 05

Jeśli masz problem ze spersonalizowaniem swojego produktu, skontaktuj się z nami.

 
Opis

Przed świętami wiele osób szuka oryginalnego prezentu dla najbliższych. Jednak często mamy problem z wyborem podarunku dla szefa lub kolegów z pracy. Ciekawym pomysłem może być nosidło na piwo z grawerem dla firm. 
Nosidło na piwo z grawerem dla firm to pojemna skrzynka, do której można zapakować sześć butelek piwa o pojemności pół litra każde. Każda z nich oddzielona jest przegródką, żeby butelki solidnie się trzymały i nie przesuwały podczas przenoszenia.

Nosidło na piwo z grawerem dla firm w całości z drewna

Atrakcyjnym elementem jest grawerowany laserowo napis, który można dodać na jednej ze stron skrzynki. Do hasła dołączona jest grafika świąteczna, np. bałwanek czy płatki śniegu. Do produkcji użyto naturalnego drewna sosnowego, dzięki czemu prezent jest ekologiczny, nie ma sztucznych dodatków.
Na pewno każdy kolega z pracy ucieszyłby się z takiego wyjątkowego prezentu, który można dodatkowo fajnie spersonalizować, aby osoba obdarowywana poczuła się wyróżniona.

 

Informacje: 

Nosidło pomieści 6 butelek piwa o pojemności 0,5 l ( nosidło kupujesz bez piwa )

Posiada 6 osobnych wygodnych przegródek, które trzymają butelki sztywno, piwo nie przemieszcza się, dość istotne gdyby piwosz zechciał kupić mniejszą ilość butelek niż przegródek.

Wykonane w całości z drewna sosnowego

Wymiary: 17x24,5x32 ( szerokość x długość x wysokość )

Metoda wykonania personalizacji trwały grawer laserowy jednostronny

Nosidło wykonane w całości z drewna. Drewno jest materiałem naturalnym i każda sztuka może nieznacznie się różnić od pokazanej na zdjęciu.

Opinie kupujących

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.


Pobieranie danych ...