Floper.pl

Nosidło na piwo

Kod produktu: NOS006
89 zł
Dostępny
Czas wysyłki do 2 dni roboczych
 
DOSTOSUJ SWÓJ PRODUKT
Pozostało znaków:Limit: 21
21
Pozostało znaków:Limit: 6
6
Pozostało znaków:Limit: 10
10
Infolinia:
+48 534 05 05 05

Jeśli masz problem ze spersonalizowaniem swojego produktu, skontaktuj się z nami.

 
Opis

Bardzo fajnym i oryginalnym prezentem dla każdego mężczyzny będzie nosidło na piwo. Jest to pojemna, drewniana skrzynka na piwo. Można w niej zmieścić aż sześć butelek piwa o pojemności pół litra. Jest ona bardzo ładnie wykonana i można ją spersonalizować, w taki sposób, że osoba obdarowywana poczuje się wyjątkowo.

Nosidło na piwo - prezent na 40 urodziny

Na jednej ze stron skrzyneczki jest możliwość umieszczenia napisu, który może zawierać zabawną sentencję, można też dodać jakąś grafikę, co urozmaici wygląd skrzynki. W skrzynce można zmieścić sześć butelek, ale można przenosić też mniejszą ilość, bo każde piwo jest solidnie zabezpieczone przed uszkodzeniem. Butelki sztywno się trzymają, dzięki solidnej konstrukcji nosidła.
Ciekawym i bardzo przydatnym dodatkiem są przegródki na każdą z 6 butelek, które są wykonane z drewna. Zresztą podobnie jak skrzynka, która także jest drewniana. Jest to naturalne drewno sosnowe, więc mamy pewność, że jest to materiał ekologiczny. Na pewno prezent w postaci nosidła na piwo sprawi radość każdemu miłośnikowi tego złotego trunku.

 

Informacje: 

Nosidło pomieści 6 butelek piwa o pojemności 0,5 l ( nosidło kupujesz bez piwa )

Posiada 6 osobnych wygodnych przegródek, które trzymają butelki sztywno, piwo nie przemieszcza się, dość istotne gdyby piwosz zechciał kupić mniejszą ilość butelek niż przegródek.

Wykonane w całości z drewna sosnowego

Wymiary: 17x24,5x32 ( szerokość x długość x wysokość )

Metoda wykonania personalizacji trwały grawer laserowy jednostronny

Nosidło wykonane w całości z drewna. Drewno jest materiałem naturalnym i każda sztuka może nieznacznie się różnić od pokazanej na zdjęciu.

Opinie kupujących

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.


Pobieranie danych ...