Floper.pl

Nosidło na piwo dla majsterkowicza

Kod produktu: NOS005
Opinie ( 1 )
89 zł
Dostępny
Czas wysyłki do 2 dni roboczych
 
DOSTOSUJ SWÓJ PRODUKT
Pozostało znaków:Limit: 5
5
Pozostało znaków:Limit: 3
3
Pozostało znaków:Limit: 5
5
Infolinia:
+48 534 05 05 05

Jeśli masz problem ze spersonalizowaniem swojego produktu, skontaktuj się z nami.

 
Opis

Dla każdego mężczyzny z pewnością przyjemnym prezentem będzie nosidło na piwo dla majsterkowicza. Drewniana skrzynka na piwo pomieści aż sześć butelek piwa, ale niekoniecznie trzeba zawsze kupować tak dużo butelek. Każde piwo jest odgrodzone i sztywno trzyma się w skrzynce, dzięki czemu mamy pewność, że żadna butelka się nie zbije.
Atrakcyjnym elementem jest także spersonalizowany napis na nosidle. Oprócz imienia właściciela skrzynki, można też dodać własne hasło, które zostanie wygrawerowane. W ten sposób osoba obdarowywana poczuje się wyjątkowo.

Nosidło na piwo dla majsterkowicza solidna konstrukcja

Cała skrzynka jest wykonana z drewna sosnowego, ma wymiary 17 cm na 24,5 cm, dzięki czemu jest poręczna i łatwo można ją przenosić z jednego miejsca w drugie. Na pewno każdy miłośnik majsterkowania byłby zadowolony z takiego prezentu, na którym widnieje jego imię. Grawer jest wykonany laserowo, dlatego jest on trwały i nie zniszczy się przy codziennym używaniu.

 

Informacje: 

Nosidło pomieści 6 butelek piwa o pojemności 0,5 l ( nosidło kupujesz bez piwa )

Posiada 6 osobnych wygodnych przegródek, które trzymają butelki sztywno, piwo nie przemieszcza się, dość istotne gdyby piwosz zechciał kupić mniejszą ilość butelek niż przegródek.

Wykonane w całości z drewna sosnowego

Wymiary: 17x24,5x32 ( szerokość x długość x wysokość )

Metoda wykonania personalizacji trwały grawer laserowy jednostronny

Nosidło wykonane w całości z drewna. Drewno jest materiałem naturalnym i każda sztuka może nieznacznie się różnić od pokazanej na zdjęciu.

Opinie kupujących

, 06.11.2021, 14:07

Kawał solidnej skrzynki. Polecam


Pobieranie danych ...