Floper.pl

Nosidełko na piwo

Kod produktu: NOS003
Opinie ( 1 )
89 zł
Dostępny
Czas wysyłki do 2 dni roboczych
 
DOSTOSUJ SWÓJ PRODUKT
Pozostało znaków:Limit: 3
3
Pozostało znaków:Limit: 3
3
Pozostało znaków:Limit: 3
3
Pozostało znaków:Limit: 7
7
Pozostało znaków:Limit: 18
18
Infolinia:
+48 534 05 05 05

Jeśli masz problem ze spersonalizowaniem swojego produktu, skontaktuj się z nami.

 
Opis

Nosidło na piwo z solidnym uchwytem to nie tylko zabawny, ale i bardzo praktyczny. Wykonany w całości z drewna sosnowego transporter posiada sześć osobnych komór na butelki. 
Taka konstrukcja sprawia, że butelki z cenną cieczą są zabezpieczone przed przemieszczaniem się. Chroni je to w transporcie, a dodatkowo umożliwia swobodny zakup mniejszej ilości butelek. Osobne kieszenie sprawią że całość będzie stabilna również przy 6 jak i przy dwóch sztukach. 

Nosidełko na piwo z wygrawerowanym imieniem

Nosidło na piwo z otwieraczem zostało wyposażone w mocowany do niego otwieracz. Dzięki temu praktycznemu rozwiązaniu już nigdy nie spotka was przykra niespodzianka związana z nerwowym poszukiwaniem sposobu na otworzenie butelki z piwem. 
Nosidło na piwo z otwieraczem to prezent, który można praktycznie dowolnie personalizować. Dzięki temu obdarowany nim piwosz poczuje się wyjątkowo ze swoim nowym, praktycznym i ładnym nosidłem na piwo z otwieraczem, które może zdobić nie tylko jego imię, ale również kilka dowolnie wybranych, zabawnych haseł.

 

Informacje: 

Nosidło pomieści 6 butelek piwa o pojemności 0,5 l ( nosidło kupujesz bez piwa )

Posiada 6 osobnych wygodnych przegródek, które trzymają butelki sztywno, piwo nie przemieszcza się, dość istotne gdyby piwosz zechciał kupić mniejszą ilość butelek niż przegródek.

Wykonane w całości z drewna sosnowego

Wymiary: 17x24,5x32 ( szerokość x długość x wysokość )

Metoda wykonania personalizacji trwały grawer laserowy jednostronny

Nosidło wykonane w całości z drewna. Drewno jest materiałem naturalnym i każda sztuka może nieznacznie się różnić od pokazanej na zdjęciu.

Opinie kupujących

, 07.11.2023, 07:54

Warto...


Pobieranie danych ...