Floper.pl

Nosidło na piwo dla wędkarza

Kod produktu: NOS004
Opinie ( 2 )
89 zł
Dostępny
Czas wysyłki do 2 dni roboczych
 
DOSTOSUJ SWÓJ PRODUKT
Pozostało znaków:Limit: 4
4
Pozostało znaków:Limit: 1
1
Pozostało znaków:Limit: 8
8
Pozostało znaków:Limit: 11
11
Infolinia:
+48 534 05 05 05

Jeśli masz problem ze spersonalizowaniem swojego produktu, skontaktuj się z nami.

 
Opis

Nosidło na piwo dla wędkarza to doskonały sposób, by połączyć ze sobą dwa rodzaje hobby. Specjalna konstrukcja wykonana w całości z drewna sosnowego doskonale komponuje się z takim hobby jak wędkarstwo. Kontakt z naturą i przedmiot z naturalnych surowców pasują do siebie niemal idealnie.
 Nosidło na piwo dla wędkarza posiada sześć oddzielnych komór na butelki. Dzięki temu nie stykają się one podczas transportu, a to dodatkowo zabezpieczenia je przed uszkodzeniem. Dodatkowo pozwala to na zakup i transport mniejszej ilości butelek bez obaw o ich stabilne położenie w nosidle.

 Nosidło na piwo dla wędkarza z solidnym uchwytem.

To doskonały sposób by go nie zapomnieć. Wędkarz z pewnością zawsze będzie wyposażony w coś, czym da się to piwo otworzyć, ale po co tę prostą czynność niepotrzebnie komplikować. 
Nosidło na piwo dla wędkarza jest ozdobione stałym, tematycznym motywem, natomiast pozostałe napisy można dowolnie personalizować i to już pole dla popisu dla kolegów planujących prezent dla wędkarza.

Informacje: 

Nosidło pomieści 6 butelek piwa o pojemności 0,5 l ( nosidło kupujesz bez piwa )

Posiada 6 osobnych wygodnych przegródek, które trzymają butelki sztywno, piwo nie przemieszcza się, dość istotne gdyby piwosz zechciał kupić mniejszą ilość butelek niż przegródek.

Wykonane w całości z drewna sosnowego

Wymiary: 17x24,5x32 ( szerokość x długość x wysokość )

Metoda wykonania personalizacji trwały grawer laserowy jednostronny

Nosidło wykonane w całości z drewna. Drewno jest materiałem naturalnym i każda sztuka może nieznacznie się różnić od pokazanej na zdjęciu.

Opinie kupujących

, 27.01.2022, 18:34

Który wędkarz nie lubi piwa, idealny prezent

, 06.12.2020, 10:37

Taki prezent dla wędkarza to super prezent, bo jęli nawet nie będzie chował tam piwka to idealnie sprawdzi się jako nosidło na haczyki i przynęty. Super pomysł


Pobieranie danych ...