Floper.pl

Grawerowane nosidło na piwo dla Kibica

Kod produktu: NOS008
89 zł
Dostępny
Czas wysyłki do 2 dni roboczych
 
DOSTOSUJ SWÓJ PRODUKT
Pozostało znaków:Limit: 2
2
Pozostało znaków:Limit: 2
2
Pozostało znaków:Limit: 14
14
Infolinia:
+48 534 05 05 05

Jeśli masz problem ze spersonalizowaniem swojego produktu, skontaktuj się z nami.

 
Opis

Chyba każdy mężczyzna lubi sport, dlatego na pewno każdy ucieszyłby się z praktycznego prezentu, jakim może być grawerowane nosidło na piwo dla kibica. Wiadomo, że każdy kibic lubi do meczu wypić piwko. A dzięki wykorzystaniu nosidła, przenoszenie butelek może być dużo łatwiejsze.
Skrzyneczka pomieści sześć butelek o pojemności pół litra każda. Każda z nich jest porządnie zabezpieczona, bo ma osobną przegrodę, dzięki czemu piwo nie przemieszcza się, jeśli w skrzynce jest mniejsza liczba piw.

Grawerowane nosidło na piwo dla kibica to obowiązkowy przedmiot do meczu

Atrakcyjnym i oryginalnym elementem jest grawerowany napis. Każdy może wybrać własne hasło oraz grafikę, aby w ten sposób jeszcze bardziej spersonalizować podarunek. Grawer jest wykonany laserowo, jest więc bardzo trwały.
Dodatkowym elementem do skrzyneczki jest drewniana i solidna rączka dzięki czemu mamy pewność że butelki nam nie spadną na podłoge co w wypadku siatek czy reklamówek często się zdarza. Całość jest zrobiona z naturalnego drewna sosnowego. Nosidło do piwa jest niewielkie, dzięki czemu kibic może łatwo je przenosić w różne miejsca, np. do mieszkań swoich kolegów, by wspólnie oglądać mecze.

Informacje: 

Nosidło pomieści 6 butelek piwa o pojemności 0,5 l ( nosidło kupujesz bez piwa )

Posiada 6 osobnych wygodnych przegródek, które trzymają butelki sztywno, piwo nie przemieszcza się, dość istotne gdyby piwosz zechciał kupić mniejszą ilość butelek niż przegródek.

Wykonane w całości z drewna sosnowego

Wymiary: 17x24,5x32 ( szerokość x długość x wysokość )

Metoda wykonania personalizacji trwały grawer laserowy jednostronny

Nosidło wykonane w całości z drewna. Drewno jest materiałem naturalnym i każda sztuka może nieznacznie się różnić od pokazanej na zdjęciu.

Opinie kupujących

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.


Pobieranie danych ...