Floper.pl

Nosidło na piwo prezent na urodziny

Kod produktu: NOS012
Opinie ( 1 )
89 zł
Dostępny
Czas wysyłki do 2 dni roboczych
 
DOSTOSUJ SWÓJ PRODUKT
Pozostało znaków:Limit: 14
14
Pozostało znaków:Limit: 4
4
Infolinia:
+48 534 05 05 05

Jeśli masz problem ze spersonalizowaniem swojego produktu, skontaktuj się z nami.

 
Opis

Zbliżają się urodziny bliskiego Ci mężczyzny, a Ty nie wiesz co kupić? Atrakcyjnym pomysłem na prezent urodzinowym dla taty, chłopaka czy dziadka będzie nosidło na piwo prezent na urodziny. Jest to pojemna skrzynka, wykonana z naturalnego drewna sosnowego. Na jednej ze ścianek jest wygrawerowany laserowo humorystyczny napis z imieniem osoby, do której prezent trafi. Jest on trwały i dokładnie wykonany. Podobnie zabawna grafika, która jest wygrawerowana obok napisu.

Nosidło na piwo prezent na urodziny z zabawnym grawerem

W nosidle na piwo można przenosić aż sześć butelek piwa o pojemności pół litra, dlatego rączka skrzynki jest mocna, trwała i solidna. Każde miejsce na butelkę jest odgrodzone i w ten sposób mamy pewność, że piwo nie będzie się przemieszczać, gdy będziemy je gdzieś przenosić.
 Całość jest pięknie wykonana, zachowana jest duża dbałość o szczegóły grawerunku. Na pewno taki prezent spodoba się każdemu mężczyźnie, który w wolnych chwilach, w trakcie relaksu, lubi wypić piwo z kolegami.

 

Informacje: 

Nosidło pomieści 6 butelek piwa o pojemności 0,5 l ( nosidło kupujesz bez piwa )

Posiada 6 osobnych wygodnych przegródek, które trzymają butelki sztywno, piwo nie przemieszcza się, dość istotne gdyby piwosz zechciał kupić mniejszą ilość butelek niż przegródek.

Wykonane w całości z drewna sosnowego

Wymiary: 17x24,5x32 ( szerokość x długość x wysokość )

Metoda wykonania personalizacji trwały grawer laserowy jednostronny

Nosidło wykonane w całości z drewna. Drewno jest materiałem naturalnym i każda sztuka może nieznacznie się różnić od pokazanej na zdjęciu.

Opinie kupujących

, 06.02.2021, 08:44

Super nosidło i ten nadruk :)


Pobieranie danych ...