Skarbonka z jednorożcem (personalizowana)

Kod produktu: SKARB010

39 zł


 

Naukę oszczędzania najlepiej rozpocząć w wieku przedszkolnym, ucząc dziecko szacunku dla pieniądza. Funkcję dziecięcego skarbczyka idealnie spełnia skarbonka z jednorożcem. Wybierając model warto pamiętać, że skarbonka powinna nie tylko uczyć oszczędności, ale także zachęcać do kreatywnej zabawy i rozwijać wyobraźnię.

Personalizowana skarbonka z nadrukiem jednorożca to propozycja idealna, która doskonale łączy przysłowiowe przyjemne z pożytecznym. Oryginalna grafika z motywem jednorożca pobudza wyobraźnię, zachęcając do oszczędzania, a nadrukowane imię precyzyjnie wskazuje, kto jest właścicielem skarbczyka.

Oryginalna skarbonka w jednorożca dla dziecka

Personalizowana skarbonka Jednorożec to połączenie niebanalnej grafiki, funkcjonalności i dobrego wykonania. Całość dopełnia atrakcyjna cena.

Zindywidualizowany, oryginalny skarbczyk dla dziecka, którego pasją mityczne jednorożce. Ustawiona na biurku lub półce w dziecięcym pokoju doskonale podkreśli jego niepowtarzalność, zachęcając do skrupulatnego oszczędzania, pełniąc funkcję dziecięcego sejfu.

W skarbczyku każda młoda dama może bezpiecznie gromadzić zarówno monety, jak i banknoty, a jeśli pojawi się konieczność skorzystania ze zgromadzonych oszczędności, nie trzeba rozbijać kasy – wystarczy skorzystać z koreczka, który znajduje się w dolnej części skarbonki.

Skarbonka z nadrukiem jednorożca dla dziecka:

- Wymiary: wysokość: 9,0 cm, średnica: 8,0 cm, pojemność: 330 ml. 
- Wykonana z najwyższej jakości ceramiki.
- Nadruk Sublimacyjny - niezniszczalny.
- Skarbonka posiada koreczek na spodzie.
- Skarbonka w zestawie z kartonikiem, aby była bezpieczniejsza podczas transportu i dostojniej wyglądała podczas obdarowywania.