Floper.pl

Skarbonki dla dzieci

35 produkt(ów)

Skarbonka personalizowana dla dzieci

Fajne skarbonki dla dzieci to takie skarbonki, które oprócz swojej głównej funkcji, czyli zbieranie pieniążków wrzucanych w podłużny otworek powinny mieć w sobie to coś wyjątkowego, co będzie sprawiało, że dzieciaczek chętniej wrzuci otrzymaną złotóweczkę do skarbonki. Myślimy, że może się to wydarzyć najczęściej w dwóch niezależnych przypadkach, mianowicie w momencie, gdy na skarbonce będzie nadrukowany ulubiony bohater lub bohaterka naszych dzieci albo w momencie jak na skarbonce będzie imię naszego dziecka. Dzieje się tak, dlatego że dzieci wręcz uwielbiają sie utożsamiać do swoich ulubionych bohaterów oraz uwielbiają mieć coś swojego, co należy tylko i wyłącznie do nich i jest to wyraźnie zaakcentowane. Wyraźny akcent to właśnie skarbonka dla dzieci z imionami gdzie dzieci znajdą swoje imię lub zainteresowania w postaci celu oszczędności. Warto, zatem wziąć pod uwagę zakup skarbonki personalizowanej po pierwsze, dlatego że sprawimy wiele pozytywnej radości u dziecka a po drugie, dlatego że dzieci chętniej będą się uczyć oszczędności i gospodarności, gdy będą mogli wrzucić swoje kieszonkowe do specjalnie przygotowanej dla nich skarbonki. W naszej ofercie znajdziesz również skarbonki personalizowane dla dorosłych.
 

Śmieszne skarbonki dla dzieci

 
Pomysłów na skarbonki jest bardzo dużo, zdajemy sobie sprawę, że oprócz tego, aby skarbonka była estetyczna i trwała to musi się jeszcze spodobać naszym pociechom. Skoro, więc jest dedykowana dla najmłodszych to nie może być zbyt poważna i musi mieć to coś, co przykuje wzrok dziecka i niejednokrotnie rozbawi. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie skarbonki z jednorożcem dla fanów tego zwierzaka, są skarbonki z piłką, bo jest bardzo wiele dzieci, które w piłkę grać uwielbiają, mamy skarbonki dla księżniczek i fanów misi. Staramy się wyszukiwać najnowsze trendy w tego typu produktach i choć zadanie nie zawsze jest bardzo proste to jesteśmy przekonani, że znajdziecie Państwo skarbonkę odpowiednią dla swojego największego szczęścia. Więc proszę nie zwlekać i wybrać jedną z dziesiątek skarbnic dla dzieci w naszej szerokiej ofercie. A jeśli nie macie pewności czy śmieszne skarbonki dla dzieci są trafionym prezentem to zobaczcie nasz najnowszy artykuł na blogu o tej własnie tematyce.
 

Skarbonka dla dzieci w ramce

 
Niekwestionowanym liderem na rynku skarbonek jest w chwili obecnej skarbonka w ramce. Skarbonka ta ma za zadanie zbierać oszczędności z możliwością ich zobaczenia. Nasze skarbonki w ramce mają wymiar 23x23 więc są bardzo duże, szczerze mówiąc nie wiele tak dużych skarbonek jest na rynku. Oprócz wymiaru wysokości i szerokości liczy się również grubość, bo to jest podstawowy czynnik, który odpowiada jak dużo pieniążków do skarbonki wrzucimy. Nasza skarbonka jest gruba na 4, 5 cm, co również stawia ją w kategorii liderów rynkowych. Te wymiary sprawiają, że do skarbonki wrzucimy naprawdę sporo oszczędności a wszystko to będzie widoczne z, zewnątrz bo jak wiadomo ramka jest przezroczysta. Jak widać wzorów i kolorów jest bardzo dużo i warto już dzisiaj zastanowić się nad solidną skarbonką dla dziecka tak, aby zaszczepić w nim nawyk oszczędzania od najmłodszych lat jesteśmy przekonani, że  przyniesie to odpowiednie plony na przyszłość.

Pobieranie danych ...