Floper.pl
 
 

Co kupić księdzu na imieniny ?


Kiedy stoisz przed wyzwaniem zakupu prezentu dla księdza to oczywistym jest, że nie jest to tak oczywisty wybór i decyzja?

Możemy znać księdza bardzo dobrze, darzyć go sympatią jednak tak do końca nie wiemy, co będzie dobrym upominkiem. Nie chcemy przecież popełnić gafy i stąd mamy obiekcje. Czy kupić coś śmiesznego i zabawnego czy raczej dla księdza powinno się kupić coś poważniejszego.

Zanim zdradzimy Ci nasze doświadczenie w tym temacie obejrzyj proszę naszą kategorie prezent dla księdza i już może na tym etapie Cię zainspirujemy. 

Śmieszny prezent dla księdza czy wypada? 

Nasze doświadczenie i sprzedaż prezentów dla księdza pokazuje, że nie należy się bać śmiesznego prezentu dla księdza.

Oczywiście zawsze taki prezent będzie pasował bardziej do młodego księdza, ale skoro ksiądz z dłuższym stażem posiada poczucie humoru to nawet się nie zastanawiaj tylko wybierz coś zabawnego. Ksiądz z pewnością będzie zadowolony.

Prezent na imieniny dla księdza nie musi być drogi wystarczy powiedzmy kubek dla księdza lub koszulka, którą będzie dumnie nosił wśród swoich parafian.

A może coś bardziej poważnego

Oczywiście taki prezent imieninowy też jest u nas na porządku dziennym. Jeśli chcesz kupić księdzu coś bardziej spokojnego np. z racji pełnionej przez Niego funkcji lub wieku można sięgnąć po prezent z półki bardziej dystyngowanej. Tutaj proponujemy wszelkiego rodzaju upominki praktyczne jak zestaw miodów dla księdza czy ręczniki z nadrukowanym imieniem dla księdza. Są to przedmioty niezwykle praktyczne a do tego dodają powagi całej sytuacji.

Jeśli stoisz przed tym trudnym wyborem to możemy poradzić Ci jedno po prostu kup prezent dla księdza z okazji jego imienin wybór jest spory a Ty najlepiej znasz duchownego, któremu ten prezent chcesz podarować. Wybierz jeden z kilkudziesięciu prezentów a jesteśmy przekonani, że obdarowany ksiądz będzie zadowolony i uśmiechnięty. Powodzenia.


 
 

Pobieranie danych ...