Floper.pl
 
 

Dobry i sprawdzony sposób na zwiększenie wypijanej wody przez dzieci


Czy Twoje dziecko piję za mało, chcielibyście aby Wasze urwisy piły więcej wody?

Dzieci tak samo jak dorośli powinni wypijać w ciągu dnia dużo wody, wynika to z tego, że nasze pociechy są w ciągłym ruchu, dlatego znacznie częściej odczuwają pragnienie. Woda jest niezbędna do prawidłowego rozwoju organizmu dzieci, dzięki odpowiedniemu nawodnieniu poprawimy ich koncentrację i zdolność zapamiętywania, co przełoży się zapewne na lepsze wyniki w nauce.

No dobra, ale jak taką wodę przekazać dziecku do szkoły, na podwórko, plac zabaw czy wycieczkę, w zwykłej plastikowej butelce ?  Oczywiście można, nam jednak wydaję się, że dziecko chętniej będzie sięgało po wodę mając ją w odpowiednim naczyniu. Dlatego zaprojektowaliśmy personalizowane bidony dla dzieci.

 

 

Każdy z naszych bidonów zaprojektowany jest z należytą starannością i oczywiście każdy bidon posiada imię właściciela, co dodatkowo wpływa na jego wyjątkowość, co na pewno nie umknie naszemu małemu odkrywcy, przez co chętniej będzie po niego sięgał.  Oczywiście imię oraz inne dane można dowolnie modyfikować na naszej stronie i dostosować do danego dziecka.

 

Bidon personalizowany
Bidon personalizowany

 

ZALETY NASZYCH BIDONÓW

- na każdym bidonie możemy umieścić imię, co wpływa na jego wyjątkowość i większe spożycie wody przez dziecko
- aluminiowa lekka konstrukcja
- duża pojemność, aż 600 ml
- każdy bidon posiada karabińczyk, który ułatwi dziecku transportowanie bidonu ( przypięcie do plecaka czy paska)
- każdy bidon posiada szczelną nakrętkę 
- zaprojektowane z najwyższą starannością

 

 

CHCESZ JUŻ TERAZ ZOBACZYĆ JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ BIDON TWOJEGO DZIECKA?

 

Zachęcamy do obejrzenia naszej kolekcji bidonów którą znajdziesz: TUTAJ

Pamiętaj, że na stronie każdego bidonu po naciśnięciu przycisku "PERSONALIZUJ" dostosujesz bidon do Twojej pociechy i od razu zobaczysz podgląd.

Nasz sklep internetowy to projekt ściśle związany z produktami i prezentami personalizowanymi. Chcemy Cię zaprosić do obejrzenia naszej pozostałej kolekcji prezentów imiennych i osobistych, które wprawiają osoby obdarowane w dużą radość, które sprawiają, że na twarzach pojawia się uśmiech i nierzadko również wzruszenie. Bo personalizowany znaczy osobisty.

Zapraszamy Cię na www.floper.pl


 
 

Pobieranie danych ...