Floper.pl
 
 

KUBEK PERSONALIZOWANY Z NADRUKIEM – PREZENT BEZ NUDY


KUBEK PERSONALIZOWANY Z NADRUKIEM – PREZENT BEZ NUDY

Kubek przedmiot praktyczny i używany w każdym domu i przez każdego. Czy zatem kubek może być idealnym prezentem?  Jesteśmy przekonani, że kubek sprawdzi się idealnie w roli prezentu. Po pierwsze, dlatego że jest praktyczny a do tego można użyć pewnych sztuczek, dzięki którym stanie się bardzo osobistym prezentem.
Mając na myśli sztuczki oczywiście mowa o personalizacji kubka. Floper.pl posiada w swojej ofercie kubki personalizowane na każdą okazję i dla każdego. 

KIEDY KUBEK SPRAWDZI SIĘ NA PREZENT? 

Kubek dzięki swojej uniwersalności sprawdzi się tak naprawdę przy każdej okazji. Możemy podarować kubek z osobistą dedykacją dla Babci z okazji jej święta, może być również dobrą propozycją na prezent dla mamy, ale również kubek z nadrukiem będzie idealną formą podziękowania dla świadków na ślubie czy też przyjaciółce za to, że trwa przy nas już od wielu lat. 
Podstawową zaletą takiego prezentu jest wielokrotnie wspomniana praktyczność oraz niska cena. Cena przy okazji produktu, jakim jest kubek z nadrukiem odgrywa ważną rolę w zamówieniach, które cieszą się dużym powodzeniem tj. Zamówienia grupowe dla szkół oraz firm z takich okazji jak np.: Mikołajki czy Boże narodzenie. Przy tego typu zamówieniach kubek personalizowany zostaję z obdarowanym często długie lata stając się swoistą pamiątką przywołującą miłe wspomnienia.
Jakość ma znaczenie
Kubek z nadrukiem to kubek ceramiczny pokryty trwałą powłoką polimerową. Kubek o wysokiej bieli ładnie kontrastujący z nadrukiem. Nadruk na kubku w Floper powstaję metodą termo sublimacji, która polega na w grzaniu nadruku w powłokę polimerową. Dzięki tej metodzie nadruk ma, jakość fotograficzną, jest niewyczuwalny oraz jest bardzo trwały, co prawda zalecane jest mycie takiego kubka ręcznie, ale dzięki bardzo trwałej powłoce polimerowej bardzo dobrze znosi mycie w zmywarkach.

W ofercie Floper.pl znajdziemy kubki zabawne dedykowane dla osób z poczuciem humoru jak i te bardziej poważne jak kubek dla seniorki rodu czy tez osobiste podziękowania dla najbliższych.
Podsumowując personalizowany kubek to świetna propozycja prezentu niedrogiego, niesłychanie praktycznego i uniwersalnego.


 
 

Pobieranie danych ...