Floper.pl
 
 

Personalizowany prezent na dzień chłopaka


Dzień chłopaka przypada na 30 wrzesień, zostało już nie wiele czasu, aby przygotować fajny prezent. Jeśli przygotowujecie prezent na dzień chłopaka na pewno zależy Wam na tym, aby upominek sprawił dużo radości chłopakowi oraz aby był oryginalny i w przystępnej cenie. Wydaję nam się, że oryginalny prezent wcale nie musi być kosztowny, tym bardziej, że na dzień chłopaka wystarczy zakupić drobiazg, gadżet, który będzie praktyczny, przydatny i z odrobiną humoru. 

Zobacz kila propozycji personalizowanych prezentów dla chłopka:

Personalizowany Kubek na Dzień chłopaka

 

Kubek personalizowany
Kubek personalizowany

 

Tani, prosty, niezwykle praktyczny prezent. Prezent, który przyda się każdemu facetowi umilając mu czas podczas wypijania swoich ulubionych napoi w ciągu całego dnia. Do tego każdy kubek można dowolnie spersonalizować, czyli zmienić tekst i imię. Jesteśmy przekonani, że taki prezent sprawi wiele radości każdemu przedstawicielowi płci męskiej.

 

Kubek personalizowany
Kubek personalizowany
 
Kubek personalizowany
Kubek personalizowany
 
 
 

Zobacz naszą pełną kolekcję kubków: https://floper.pl/kubki-z-nadrukiem-c34

 

Personalizowana koszulka dla chłopaka

Kolejnym przykładem praktycznego prezentu może być koszulka z nadrukiem. Wszyscy nosimy koszulki, więc jest to prezent, który zawsze się przyda a do tego jest zabawny i tak jak w wypadku kubków koszulka jest spersonalizowana pod konkretną osobę a więc staje się prezentem praktycznym i osobistym, co na pewno zostanie zauważone i docenione przez obdarowanego chłopaka.

Koszulka personalizowana super facet
Koszulka personalizowana majster klepka

 

Zobacz naszą pełną kolekcję koszulek: https://floper.pl/koszulki-z-nadrukiem-c29

 

Prezent dla chłopaka piwosza

Dobre piwo nie jest złe i każdy o tym wie. Jeśli znasz chłopaka, który jest amatorem złotego trunku zastosowanie znajdą produkty przygotowane specjalnie dla piwoszy.

 

Kufel personalizowany
Skarbonka personalizowana

 

Jak widzisz dobry i fajny prezent nie musi być drogi, a tak naprawdę to tylko garstka naszych propozycji? W naszej ofercie znajdziesz również poduszki na dzień chłopaka czy personalizowane fartuchy dla gotujących oraz wiele innych. 

 

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem w naszym sklepie pozwól, że przedstawię Ci kilka zalet naszej oferty:

- Najtańsza oferta na rynku prezentów personalizowanych
- Najwyższa, jakość stosowanych materiałów oraz nadruków
- Jeśli poszukujesz większej ilości prezentów np. dla całej klasy czy działu w firmie, przygotowaliśmy dla Ciebie ciekawe rabaty
- Krótki czas realizacji, 2 dni od dnia złożenia zamówienia
- Darmowa personalizacja i podgląd Twojego projektu na produkcie
- Wsparcie techniczne na każdym etapie zamówienia.

Jeśli masz jeszcze jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
 

Zobacz naszą pełną ofertę prezentów personalizowanych na www.floper.pl


 
 

Pobieranie danych ...