Floper.pl
 
 

Prezent na urodziny dla rowerzysty - co wybrać ?


Witaj! Jeśli trafiłeś na nasz artykuł o prezencie dla rowerzysty to z pewnością jesteś tematem zainteresowany lub zainteresowana. W tym temacie chcę się skupić na trzech obszarach takiego prezentu, bo chciałbym, aby prezent rowerowy był praktyczny, zabawny i w rozsądnej cenie. Jeśli moje trzy aspekty prezentu na urodziny dla rowerzysty Ci odpowiadają to zapraszam do mojego krótkiego artykułu postaram się zaprezentować kilka ciekawych i oryginalnych propozycji. Całość naszego asortymentu znajdziesz w linku poniżej. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz tam prezent dla rowerzysty, który spełni Twoje oczekiwania a obdarowany rowerzysta będzie mile i pozytywnie zaskoczony.

Praktyczny prezent dla rowerzysty

Mając na myśli praktyczną formę upominku dla rowerzysty możemy oczami wyobraźni sięgnąć do bidonu, lampki rowerowej czy saszetki dla rowerzysty. Myślę, że ta kombinacja nie jest zła ja jednak skupię się na dwóch przedmiotach, które w naszym sklepie maja bardzo dużą popularność oraz zyskują jakby nowe życie, bo nasi projektanci zrobili w tym temacie kawał dobrej roboty. Jeśli praktycznie to faktycznie bidon rowerowy to zacny i godny zainteresowania prezent. Każdy rowerzysta korzysta z tego typu przedmiotów a nasze bidony są personalizowane i można go w zabawny sposób dostosować do rowerzysty, który ma być obdarowany. Poniżej możesz zobaczyć jak to wygląda, bidony tak dostosowujemy, aby pasował dla rowerzysty, jaki i dla rowerzystki, bo w naszej ofercie mamy prezenty dla niej i dla niego. 

 

Drugą grupą praktycznych prezentów dla rowerzystów będą koszulki z nadrukiem dla rowerzystów. Koszulki rowerowe mają to do siebie, że chętnie są noszone przez swoich właścicieli, czyt. pasjonatów rowerowego szaleństwa. Jeśli taka koszulka dodatkowo posiada nadruk i imię rowerzysty to jest to koszulka idealna. Często dostajemy informację od naszych klientów, że wręczone koszulki są bardzo chętnie ubierane i dumnie eksponowane wśród towarzystwa rodzinnego czy też tego rowerowego. Zobacz poniżej nasze dwa najpopularniejsze modele koszulek na rower.

 

Zabawny prezent dla rowerzysty

Tak naprawdę opisując ten śródtytuł mam pewien problem, bo zasadniczo cała nasza kolekcja prezentów dla rowerzysty jest lub może być zabawna przynajmniej tak projektujemy, aby wydźwięk był pozytywny przynajmniej w tak luźnej kategorii w cyklu, co można kupić rowerzyście na prezent urodzinowy. Do zabawnej formy chciałbym dołożyć i zaprezentować nasze plakaty rowerowe. Są to ilustrację ze śmiesznymi postaciami, które jadą na rowerze będąc często przy tym zmęczonym lub zbyt poważnym. DO tego dołączony jest zabawny tekst, który przeważnie jest odwrotnością rzeczywistości. I jak to zwykle u nas bywa personalizacja takiego plakatu jest dziecinnie prosta i zajmie Ci kilka minut i zabawny prezent jest w zasięgu Twojej ręki. Więc jeśli amator jednośladów, któremu masz wręczyć prezent na urodziny ma w swoim gniazdku puste ściany to kup mu personalizowany plakat dla rowerzysty, jego uśmiech nie zniknie mu z twarzy zawsze, gdy obok tego plakatu będzie przechodził lub przechodziła:)

 

 


 

Niedrogi prezent dla rowerzysty

Rozsądna cena przy zakupie jakiegokolwiek prezentu jest uzasadniona ekonomicznie, wszyscy chcemy sprezentować coś naprawdę niebanalnego i oryginalnego nie wydając przy tym majątku. I choć wiemy, że na prezent można wydać dużo pieniędzy to w naszym sklepie masz pewność, że prezenty mają rozsądną cenę a prezenty dla rowerzysty zaczynają się od 30 zł i często nie przekraczają 50 zł. Jak widzisz ceny są nie wysokie a co za tym idzie warto się zastanowić czy urodzinowego prezentu dla rowerzysty nie kupić właśnie u nas, pamiętaj, że mając jakiekolwiek pytania nasz zespół doradców jest do Twojej dyspozycji, z nami masz pewność że upominek będzie spełniał najwyższe standardy. 


 
 

Pobieranie danych ...