Floper.pl
 
 

Sezon letni w pełni, może koszulka na prezent?


Sezon wiosenno letni to ten moment gdzie z chęcią odkładamy wszelkie kurtki, czapki i szaliki w ciemny kąt. Z przyjemnością otwieramy nasze szafy z odzieżą letnią i wskakujemy w krótkie spodenki, koszulki i japonki.

Skoro koszulka to jedna z najczęściej używanych części garderoby wiosenno letnich wojaży to, czemu nie pomyśleć o prezencie w postaci koszulki z nadrukiem. Koszulka personalizowana jest oryginalnym i praktycznym prezentem a co najważniejsze występuję w szerokiej gamie kolorystycznej oraz rozmiarowej. W Floper znajdziesz koszulki z nadrukiem tak naprawdę na każdą okazję. Nasze koszulki projektujemy tak, aby nie odbiegały od najmodniejszych trendów, były estetyczne i oryginalne.

Projektując wzory naszych t-shirtów staramy się myśleć o każdym i choć mamy już wiele wzorów to tak naprawdę nie chcemy na tym poprzestać. Chcąc się wyróżnić i dążyć do jak największej uniwersalności zaprojektowaliśmy koszulki dla osób z terenów wiejskich jak np. koszulka dla sołtysa, czy personalizowana koszulka dla traktorzysty. Świetną propozycją może być personalizowana koszulka z naszej kolekcji PRL Przodownik pracy. Wspomniany okres wiosenno letni to także koszulki dla działkowców czy mistrzów grilla. Oczywiście w naszej ofercie znaleźć koszulkę dla Babci, Dziadka, Mamy i Taty.
Floper.pl stworzył zupełnie nową kategorię o nazwie „lokalny patriotyzm” jest to kategoria gdzie spersonalizujesz swoją koszulkę z nazwą swojej miejscowości. W każdym z nas drzemie nutka lokalnego patriotyzmu, kochamy nasze miasta, wsie i gminy i koszulka z ich nazwą będzie świetną propozycją na wyróżnienie się z tłumu naszego lokalnego świata. 

Podsumowując dobra koszulka to taka, która będzie wykonana z miękkiej i przyjemnej bawełny o dobrej gramaturze, taka, której nadruk będzie zaprojektowany według istniejących standardów designu przez profesjonalnych grafików. Dobra koszulka to też koszulka personalizowana, na której będziecie mogli umieścić imię czy inną cechę osoby, którą chcecie obdarować. W końcu dobra koszulka to taka, która łączy cechy podane powyżej i jest zapakowana w estetyczny i ładny kartonik. 
Skoro Floper.pl ma dobre koszulki, bo właśnie te wszystkie powyższe właściwości nasze koszulki spełniają to chcemy Cię zaprosić do obejrzenia naszej kolekcji koszulek pod adresem http://floper.pl/koszulki-z-nadrukiem-c29
Jesteśmy przekonani, że personalizowany t-shirt jest idealnym i oryginalnym pomysłem na prezent, który sprawi osobie obdarowanej wiele radości i uśmiechu, i czego chcieć więcej? 


 
 

Pobieranie danych ...