Floper.pl

Fartuch świąteczny

Kod produktu: FAR016
66 zł
Dostępny
Czas wysyłki do 2 dni roboczych
 
DOSTOSUJ SWÓJ PRODUKT
Pozostało znaków:Limit: 6
6
Pozostało znaków:Limit: 10
10
Infolinia:
+48 534 05 05 05

Jeśli masz problem ze spersonalizowaniem swojego produktu, skontaktuj się z nami.

 
Opis

 

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu z nas ulubiony okres w roku. Radosne oczekiwanie na ten wyjątkowy czas spędzamy często na przygotowaniach. Wszystko odbywa się już w otoczce nadchodzących świąt, za oknem leży śnieg, a nasz dom często jest już tematycznie przystrojony. Nie inaczej rzecz ma się w kuchni, w której spędzamy na przygotowaniach wyjątkowo dużo czasu. 

Fartuch świąteczny dobry prezent pod choinkę

Warto zadbać o to, by wszystko było związane ze zbliżającymi się świętami. Nie inaczej powinno być w przypadku fartucha świątecznego. Ten wykonany z najwyższej jakości bawełny fartuch świąteczny w doskonały sposób dopełni klimat naszej kuchni i podniesie przygotowania na kolejny, wyższy poziom. 

Fartuch świąteczny można personalizować, co sprawi, że może być on doskonałym prezentem, szczególnie dla miłośnika lub miłośniczki kuchennych zmagań. Ten doskonałej jakości fartuch świąteczny to połączenie praktyczności z estetyką, a jego niewątpliwe walory użytkowe sprawią, że doskonale sprawdzi się w naszej przedświątecznej krzątaninie.

 

Fartuch 

- 100% bawełna 180g/m2
- Fartuszek wiązany z tyłu 
- Wykonany z najwyższej jakości bawełny

Wymiary: 

- Szerokość: 64 cm
- Długość: 87 cm

Opinie kupujących

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.


Pobieranie danych ...