Floper.pl

Kieliszek do wina na 40 urodziny

Kod produktu: KIEL023
54 zł
Dostępny
Czas wysyłki do 2 dni roboczych
 
DOSTOSUJ SWÓJ PRODUKT
Pozostało znaków:Limit: 9
9
Pozostało znaków:Limit: 12
12
Pozostało znaków:Limit: 4
4
Infolinia:
+48 534 05 05 05

Jeśli masz problem ze spersonalizowaniem swojego produktu, skontaktuj się z nami.

 
Opis

Czymś szczególnym jest osiągnięcie 40 lat, a my mamy idealny prezent, który uświetni tę wyjątkową okazję. Nasz kieliszek do wina na 40 urodziny to zabawny tekst, połączony z elegancją i osobistym podejściem.

Dlaczego nasz kieliszek do wina jest wyjątkowy?

Personalizacja: To nie tylko kieliszek do wina; to osobisty przekaz. Możesz dodać imię czterdziestolatka, dzięki czemu stworzysz pamiątkę na całe życie. Każdy łyk wina będzie przypominał o tym wyjątkowym dniu.

Solidna Konstrukcja: Nasze kieliszki są wyprodukowane w Polsce z najwyższej jakości szkła. Są solidne i trwałe, co oznacza, że będą towarzyszyć jubilatowi przez wiele lat, przypominając o pięknych chwilach.

Elegancki Design: Nasz kieliszek jest wyjątkowy nie tylko dzięki personalizacji, ale również dzięki subtelnej prostocie i sporej pojemności

Kieliszek do Wina na 40 Urodziny - Personalizowany wyprodukowany w polsce

Polska Produkcja: Jesteśmy dumni, że nasze produkty są w całości wyprodukowane w Polsce. Wybierając nasz kieliszek, wspierasz lokalnych producentów i możesz być pewny jakości

Kieliszek do wina na 40 urodziny to nie tylko przedmiot, to emocje, wspomnienia i wyjątkowy prezent, który ucieszy każdego solenizanta. To także piękna pamiątka, która przetrwa lata, ciesząc serce i podkreślając wyjątkowość tego dnia.

Informacje:

- pojemność: 450 ml,
- wysokość: 23,0 cm,
- średnica: 7,5 cm,
- metoda wykonania personalizacji: grawer laserowy

Opinie kupujących

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.


Pobieranie danych ...