Koszulka Przodownik Pracy - prezent dla pracoholika

Kod produktu: KOS006

50 zł


 

Jeśli w twoim otoczeniu znajdują się osobnicy, którzy bardzo kochają pracę i poświęcają jej każdą wolna chwilę bez względu na dzień tygodnia to musisz jej kupić naszą personalizowaną koszulkę z napisem Przodownik pracy.  Nasz t-shirt występuję w 5 kolorach i znajduję się na niej jeszcze imię pracoholika oraz wymowne 300% normy.

Koszulka personalizowana PRL przodownik pracy

Praca uszlachetnia i to jest fakt, w czasach PRL każdy pracujący był obywatelem i przodownikiem pracy, dlatego cała naprzód i do roboty. Dziś PRL u już nie ma, ale doskonale wiemy jak często lubimy wracać do tamtych czasów czy to w ramach sentymentu czy też z humorystycznego punktu widzenia, tak czy inaczej PRZODOWNIK PRACY powraca w XXI wieku.

Koszulka Przodownik pracy to swoista odzież ochronna wszystkich ludzi pracy. Każdy zapracowany obywatel powinien posiadać w swojej szafie tę właśnie koszulkę.

Personalizowana koszulka Przodownik pracy to prezent dla każdego pracoholika a dla tych mniej zaradnych koszulka będzie zabawną i dosadną aluzją pt.: Bierz się Chłopie do roboty :)

Koszulka PRZODOWNIK PRACY

- Najwyższa, jakość 100% bawełny. ( kolor szary melanż 97% bawełna, 3% poliester )
- Najwyższy komfort użytkowania nowoczesny miękki materiał. 
- Nie rozciąga się ani nie blaknie nawet po wielu praniach.
- Najwyższa, jakość nadruku. Nadruk Flex bardzo trwały nieblaknący niepękający. 
- Gramatura koszulki: Biały 190g/m2 Kolor 205g/m2 (koszulka w kolorze DENIM 160g/m2).

 

Rozmiar Szerokość Długość
S 48,5 cm 69,5 cm
M 53,5 cm 72 cm
L 56 cm 74,5 cm
XL 61 cm 77 cm
XXL 66 cm 78,5 cm

 

Szerokość koszulki mierzona jest od pachy do pachy, natomiast długość mierzymy od ramienia do końca koszulki. Podane wymiary mogą się nieznacznie różnić w tolerancji +- 1 cm.