Plakat z nadrukiem dla siłacza (personalizowany)

Kod produktu: PLAK015

49 zł


 

Osoby aktywne fizycznie, zwłaszcza miłośnicy kulturystyki, często posiadają domową mini siłownię. Oprócz sprzętów kulturystycznych ważna jest także estetyka pomieszczenia – doskonałą ozdobą jest personalizowany plakat dla siłacza, na którym umieszczona została oryginalna, często humorystyczna grafika oraz równie zabawny wierszyk. Dodatkowym atutem domowej wywieszki jest określone imię, wskazujące na właściciela mini siłowni. 

Personalizowany plakat dla kulturysty

Miłośnicy kulturystyki często poszukują oryginalnych akcesoriów, które podkreślą charakter pomieszczenia zaadaptowanego na potrzeby domowej mini siłowni. Możliwości na tej płaszczyźnie jest wiele, jedną z nich jest personalizowany afisz sportowy, wykonany na papierze fotograficznym i oprawiony w ramkę. 
Indywidualizm sportowego obrazka podkreśla oryginalna grafika, połączenia kolorystyczne oraz personalizowany wierszyk, który w bezpośredni sposób wskazuje na właściciela domowej mini siłowni, podkreślając jego osobowość oraz poczucie humoru. Idealnie nadaje się jako prezent dla chłopaka kulturysty (siłacza) na urodziny, imieniny.

Plakat personalizowany dla siłacza


- Wymiar: 30x40 cm - A3
- Papier fotograficzny 230g/m2 
- Plakat oprawiony w ramkę.

Ramka


- Materiał MDF
- Bepieczna szybka z PLEXI
- Kolor biały lub czarny