Poduszka na Dzień Mamy

Kod produktu: POD002

49 zł


 

W trakcie trwania najpiękniejszej pory roku jaką bez wątpienia jest wiosna obchodzimy najpiękniejsze święto jakim bez wątpienia jest Dzień Mamy. Mama to osoba której zawdzięczamy najwspanialsze chwile w życiu które to życie też nam dała nasza ukochana Mama. W dniu tak ważnego święta należy co roku podziękować mamie za cały trud jaki włożyła w to abyśmy byli takimi ludźmi jakimi jesteśmy. Specjalnie na tą okazję zaprojektowaliśmy poduszkę na dzień mamy z przepiękną grafiką.

Poduszka na dzień mamy z nadrukowanymi drzewami

Na poduszce znajdują się dwa drzewa jedno mniejsze, a drugie większe. Drzewa symbolizują Ciebie jako dziecko i Twoją mamę jako to większe drzewo z silnymi korzeniami. Cała grafika opatrzona jest wymownym napisem “Bo z mamy się nie wyrasta” na znak solidarności i lojalności z mamą. 

Mama to przyjaciel na całe życie podaruj jej poduszkę na dzień mamy

Bo niezależnie ile ma się lat to kochamy naszą mamę jest ona dla nas w dalszym ciągu dużym wsparciem i przyjacielem. I to niezależnie od tego ile mamy lat, gdzie mieszkamy czy gdzie rzucił nas los. Poduszka dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych białym i ecru. Poduszka jest personalizowana i jest możliwość dodania swojego imienia na poduszce oraz krótkich życzeń dla mamy.

 

Poduszka:

- Rozmiar:  40x40 cm
- Wypełnienie:  sprężyste włókno silikonowe, 
- poduszka jest wytrzymała i sprężysta.
- Poszycie z mikrofazy idealna dla alergików.
 

Poszewka: 

- Zapinana na zamek łatwa w utrzymaniu czystości. 
- Poszewkę można prać w pralce w 40 stopniach
- Materiał: mikrofibra oddychający materiał idealny dla alergików.  Mikrofibra to materiał bardzo przyjemny w dotyku.

Polska Robota - Poduszka w całości wyprodukowana w Polsce.