Śmieszna koszulka męska z nadrukiem Nie Flirtuj Ze Mną

Kod produktu: KOS040

50 zł


 

Oto tajna broń każdego bywalca imprez i spotkań towarzyskich, który znalazłszy już wybrankę swojego serca, chciałby uniknąć konfrontacji z żądnymi flirtu i romansów kobietami. Koszulka męska z nadrukiem Nie Flirtuj Ze Mną to idealna Tarcza Obronna przeciwko niechcianym próbom podrywu! Wykorzystaj ten nietuzinkowy T-shirt i dobitnie poinformuj otoczenie, że jesteś zajęty i że bardzo kochasz swoją żonę lub kobietę! Jeśli irytują Cię prowokujące spojrzenia i gesty innych kobiet, sprezentuj sobie koszulkę z jasnym przekazem, który je od Ciebie skutecznie odciągnie.

Fajna koszulka męska z napisem Nie flirtuj ze mną

Żartobliwa, ale i niepozbawiona odrobiny powagi, koszulka męska z napisem Nie Flirtuj Ze mną sprawdzi się w garderobie każdego atrakcyjnego, a jednocześnie posiadającego już damę serca, faceta! Nasz T-shirt będzie też ciekawym, śmiesznym prezentem dla chłopaka lub męża, który spotyka się z dużym zainteresowaniem swoją osobą ze strony przedstawicielek płci pięknej. Kup koszulkę z napisem Nie Flirtuj Ze Mną i wyraź siebie!

T-shirt męski z nadrukiem Nie flirtuj ze mną

- Najwyższa, jakość 100% bawełny. ( kolor szary melanż 97% bawełna, 3% poliester )
- Najwyższy komfort użytkowania nowoczesny miękki materiał. 
- Nie rozciąga się ani nie blaknie nawet po wielu praniach.
- Najwyższa, jakość nadruku. Nadruk Flex bardzo trwały nieblaknący niepękający. 
- Gramatura koszulki: Biały 190g/m2 Kolor 205g/m2. 

Rozmiar Szerokość Długość
S 48,5 cm 69,5 cm
M 53,5 cm 72 cm
L 56 cm 74,5 cm
XL 61 cm 77 cm
XXL 66 cm 78,5 cm

 

Szerokość koszulki mierzona jest od pachy do pachy, natomiast długość mierzymy od ramienia do końca koszulki. Podane wymiary mogą się nieznacznie różnić w tolerancji +- 1 cm.