Worek personalizowany na wino ZIELONA CHOINKA

Kod produktu: WOR004

30 zł


 

Dobry prezent pod choinkę może być niedrogi oraz oryginalny. Jak wiadomo w naszym sklepie większość prezentów jest personalizowana tzn. imienna, co nadaję wyjątkowości.

Często podczas poszukiwań dobrego prezentu świątecznego decydujemy się na zakup dobrego trunku w postaci wina, wódki czy gatunkowego whisky. Jest to bardzo dobry pomysł na prezent uniwersalny i tak naprawdę dla każdego. Aby taki prezent uatrakcyjnić polecamy oryginalny worek na alkohol, do którego włożymy nasz prezent. Dzięki takiej oprawie nasz alkoholowy prezent zdobędzie piękną personalizowaną oprawę, cały upominek stanie się bardziej oryginalny a na twarzy obdarowanego pojawi się uśmiech.

Co jest jeszcze ważne worek taki będzie fajną pamiątką i przyda się do trzymania innych drobiazgów. Nasze worki to solidna bawełniana konstrukcja. Worek wyposażony jest w sznurek, dzięki któremu zwiążemy nasz prezent. Worek wykonany z drelichu o gramaturze 280g/m2. Polecamy nasz personalizowany worek na alkohol, który zrobi wrażenie i z pewnością Twój prezent będzie bardziej atrakcyjny.

Worek

- Materiał: Drelich bawełna 280g/m2
- Wymiary: 18 cm x 35 cm
- Kolor: Ecru
- Woreczek wiązany solidnym i estetycznym sznurkiem