Zestaw miodów dla księdza na podziękowania

Kod produktu: MIOD010

135 zł


 

Prezentujemy bardzo oryginalny  upominek dla księdza, jakim są pyszne miody z aromatyczną herbatą zamknięte w drewnianej skrzyneczce. Z takiego prezentu z pewnością będzie zadowolony każdy ksiądz niezależnie od parafii czy miejscowości, w jakiej pełni swoją posługę. Przecież wiele przyjemności sprawia wypicie ciepłej herbatki z miodem w chłodniejsze wieczory każdemu nie tylko osobie duchownej.

Miody dobry pomysł na prezent dla księdza

Jeśli chcesz podziękować księdzu za udział w ważnym dla Ciebie wydarzeniu to nasze miody sprawdzą się idealnie na takie podziękowanie. Jeśli chcesz wręczyć miodki, jako podziękowanie za bierzmowanie lub szukasz czegoś na podziękowania dla księdza rekolekcjonisty to tak zestaw będzie bardzo dobrym i gustownym pomysłem na wręczenie księdzu niezależnie od jego specjalizacji.

Miody w zestawie:

Zestaw 3 naturalnych miodów w słoiczkach o gramaturze 250 g z polskiej pasieki z rejonu podkarpacia. lipowy, wielokwiatowy. rzepakowy
Wartość odżywcza w 100 g produktu: energia 340 kcal, tłuszcz – 0 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone  - 0 g, węglowodany – 83 g w tym cukry – 76 g, białko – 0,3 g, sól – 0 g.

(Zdjęcie miodów jest tylko zdjęciem poglądowym, może ulec zmianie etykieta na słoiczkach w zależności jakie otrzymamy od producenta.)

Herbata:

Herbata liściasta Czarna Earl Grey, aromatyzowana olejkiem z bergamotki
Waga: 100g zapakowana jest w ekologiczną torebkę
Profesjonalny nadruk na papierowej etykiecie naklejanej na torebkę ECO z miejscem na wpisanie własnej dedykacji.

Skrzynka:

Wykonana w całości z litego drewna wypełniona wełną drzewną
Wymiary – 30 cm x 20 cm  x 13 cm

Paleczka do miodu:

Wykonana w całości z litego drewna o długości 18 cm