Zestaw miodów w skrzynce dla Dziadków

Kod produktu: MIOD004

135 zł


 

Babcia słodka jak miód i Dziadek pracowity jak pszczoła to ilustracja i hasła naszego zestawu pysznych miodów dedykowany właśnie babci i dziadkowi. Na naszej personalizowanej skrzynce znajdziemy rysunki dwóch sympatycznych sówek, które symbolizują babcie i dziadka, co również nie pozostaje bez znaczenia, bo jak wiadomo sowa to symbol mądrości. 

Ciekawy prezent dla babci i dziadka

Jeśli poszukujesz wyjątkowego prezentu dla swojej babci i dziadka to zachęcamy do zakupu personalizowanego zestawu miodów z herbatą i pałeczką do miodu w drewnianej skrzyneczce, jest to podarek oryginalny i na pewno zaskoczy obdarowanych. Przy wyborze nie zapomnij, że nasz zestaw jest personalizowany i można go dopasować do każdego członka rodziny nie tylko do babci i dziadka.

Miody:

Zestaw 3 naturalnych miodów w słoiczkach o gramaturze 250 g z polskiej pasieki z rejonu podkarpacia. lipowy, wielokwiatowy. rzepakowy
Wartość odżywcza w 100 g produktu: energia 340 kcal, tłuszcz – 0 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone  - 0 g, węglowodany – 83 g w tym cukry – 76 g, białko – 0,3 g, sól – 0 g.

Herbata:

Herbata liściasta Czarna Earl Grey, aromatyzowana olejkiem z bergamotki
Waga: 100g zapakowana jest w ekologiczną torebkę
Profesjonalny nadruk na papierowej etykiecie naklejanej na torebkę ECO z miejscem na wpisanie własnej dedykacji.

Skrzynka:

Wykonana w całości z litego drewna wypełniona wełną drzewną
Wymiary – 30 cm x 20 cm  x 13 cm

Paleczka do miodu:

Wykonana w całości z litego drewna o długości 18 cm