Floper.pl
 
 

Czy plakat na rocznicę ślubu to dobry prezent?


Rocznica ślubu to bardzo osobista i szczęśliwa uroczystość, która jest obchodzona w samotności przez małżonków w zaciszu domu, restauracji, kina czy teatru. Bardzo często jednak zdarza się tak, że pary swoją rocznicę ślubu obchodzą w gronie znajomych, rodziny i przyjaciół. W mojej ocenie jedna i druga opcja jest bardzo miła jednak przy opcji drugiej trzeba chwilę się zastanowić nad prezentem, który będzie można wręczyć.

Zasadniczo na naszym rynku jest, w czym wybierać, jeśli chodzi o tego typu upominek, ja jednak skupię się na jednym dość nowym pomysłem na naszym rynku, jakim jest plakat na rocznicę ślubu. Tak, plakat nie ręczniki, ani kieliszki czy szklanki. Jeśli wydaję Ci się to dziwne to uspokajam to tylko i aż plakat nie tapeta. Mało tego, bo plakat, o którym chcę tu więcej napisać jest personalizowany, czyli taki do edycji, w którym możesz umieścić swoje informację dotyczące dwóch osób, które tę rocznicę obchodzą. Podsumowując ten akapit chciałbym jeszcze wspomnieć, że po spersonalizowaniu możesz zobaczyć podgląd, czyli zobaczysz jak będzie wyglądał plakat personalizowany na rocznicę ślubu do druku. W ostatnim artykule skupiliśmy się również nad tematyką plakat personalizowany metryczka zapraszamy

Przechodzimy do sedna, czyli do pytania czy taki plakat nadaje się do wręczenia z okazji rocznicy ślubu. W mojej osobistej ocenie jak i naszych klientów jest to naprawdę fajna alternatywa do innych już wspomnianych propozycji prezentowych. Poniżej pokaże Ci przykłady takich plakatów czyż nie są urocze?

 

 

Warte podkreślenia jest fakt, że w naszym sklepie nabywając taki plakat masz pewność, że jest on już oprawiony w ramę i gotowy do wręczenia, a to bardzo ważne, bo tak naprawdę kupujesz gotowy prezent i nie musisz się już o nic martwić.

Personalizowany plakat na rocznicę ślubu

Co takiego jest najlepsze w plakacie personalizowanym? Ano to, że znajdziemy tam imiona pary obchodzącej uroczystość oraz możliwość dopisania daty czy numeru rocznicy 1, 2, 40 wszystko można dowolnie poddać kompozycji. A jeśli można to wszystko skrzętnie wy edytować i dostosować to nasz plakat będzie prezentem bardzo osobistym, który z pewnością zrobi wrażenie i będzie piękną pamiątką na wiele lat. Do tego nasze plakaty są projektowane przez profesjonalnych grafików, którzy dbają o trendy wzornictwa i designu, przez co podarowany plakat będzie idealnie się komponował w pomieszczeniu szanownych jubilatów. 

Więc skoro już wybierasz się na taką uroczystość do rodziny czy znajomych i nie masz pomysłu to uważam, że warto się zastanowić nad plakatem na rocznicę ślubu, bo jest to coś innego, oryginalnego i przede wszystkim bardzo osobistego i pamiątkowego, czy trzeba czegoś więcej, hmm nie sądzę, ale jak to zwykle bywa wybór pozostawiam Tobie, mam jednak nadzieję, że w artykule rozwiałem Twoje wątpliwości odnośnie plakatu na prezent na rocznicę związku dwojga Ci bliskich osób.

Jeśli trafiliście na ten artykuł przez przypadek, bo akurat poszukujecie plakatu na inną okazję to zachęcam Cię do zgłębienia tematu i obejrzenia naszej kolekcji. Zobacz nasze plakaty personalizowane dostosuj i wygeneruj podgląd, takie proste, a ile radości i uśmiechu sprawi obdarowanym. Nasza rodzina plakatów jest gotowa do Twojej edycji, do czego Cię zachęcam i gorąco polecam. Jeśli masz wątpliwości lub pytania skontaktuj się z naszą ekipą, jesteśmy tu po to, aby służyć Ci pomocą. Pozdrawiam Cię serdecznie


 
 

Pobieranie danych ...