Floper.pl
 
 

Skarbonka w ramce dla dzieci wymagających


Przez ostatnie miesiące obserwuję trend w różnorodności skarbonek dla dzieci i muszę przyznać, że coraz częściej widuję się skarbonki w ramkach, takich ramkach jak na zdjęcia tylko takich bardziej głębokich z racji tego, że oszczędności muszą gdzieś wejść i się zmieścić w odpowiedniej ilości. 

Budowa skarbonki w ramce

Jak jest zbudowana jedna z najbardziej popularnych skarbonek dla dzieci, otóż, jeśli mowa tu o ramce to nie ma tu dużej filozofii, bo faktycznie taka skarbonka wygląda jak typowa ramka do zdjęć? Posiada tylną ściankę zamykaną na zatrzaski, którą można otworzyć, aby wyciągnąć z niej oszczędności. Taki sejf jest bardzo solidny i do tego posiada przezroczystą szybkę z przodu z punktu, którego widać wszystkie oszczędności malucha. Wspomniana powyżej szybka to dość mocne słowo, bo tak naprawdę jest to bardzo wysokiej, jakości pleksa co jest dość logiczne, bo przecież należy dbać o bezpieczeństwo dzieci, więc nie może to być typowa szybka wykonana ze szkła. Jeśli jesteśmy przy panelu przednim warto tu zaznaczyć ze wrzut pieniążków odbywa się właśnie poprzez przednią część skarbonki. W jej górnej części jest wycięty otworek do wrzutu monet i banknotów. Możesz stwierdzić, że taka opcja jest dziwna, bo przecież zawsze w skarbonkach wrzut oszczędności odbywa się od góry. Tu zauważyłem, że to wcale nie jest takie głupie rozwiązanie, bo w ogóle nie wpływa na komfort wrzucanych monet a do tego skarbonkę można powiesić na ścianę jak to z ramką bywa i z tego poziomu korzystać ze skarbony. I tu jeszcze jedna sugestia, jeśli skarbonka w ramce jest dla Ciebie zbyt duża to możesz sprawdzić inne nasze skarbonki dla dzieci.

 

 

Rozmiar skarbonki

Rozmiar naszych skarbonek jest dość imponujący, bo ich wymiar to aż 25x25x4, 5 cm jest to chyba największa tego typu skarbonka w Polsce przynajmniej ja się z takową nie spotkałem. Wielkość w przypadku skarbonki tego typu ma duże znaczenie, bo tych pieniążków dzieciaki troszkę wrzucają, zdobywają je z wielu źródeł od babć, wujków, na urodziny nie mówiąc już o kieszonkowym czy funduszu 500+. Jeśli chcecie zadbać o odpowiednią wielkość skarbonki w ramce to z przekonaniem mogę polecić nasze produkty. Do tego bardzo ważnym aspektem jest solidność tych ramek, jest to konstrukcja naprawdę bardzo trwała i mocna, po wykonanych testach naszej ekipy, które polegały na upuszczeniu na podłogę ramki kilkukrotnie nic złego się z nią nie stało, a musicie przyznać, że to ważne w aspekcie produktu dla dzieci gdzie takie wypadki mogą się zdarzyć.

 

Personalizacja skarbonki w ramce

Jak znacząca większość naszych produktów tak i skarbonki w ramce są w pełni personalizowane. Możemy tutaj dodać imię dziecka, zainteresowania czy inne istotne z punktu widzenia rodzica informację. Można też ponieść się działaniom wyobraźni i stworzyć wyjątkowo zabawną skarbonkę zobacz nasz artykuł który opisuje śmieszne skarbonki Personalizacja daje dużą elastyczność a jest to cecha, którą w naszych produktach cenimy najbardziej, bo zależy nam, aby klient miał swobodę wyboru tak, aby dziecko było ze swojej skarbonki zadowolone. Jeśli masz zamiar nabyć skarbonkę dla swojego dziecka, lub poszukujesz prezentu dla dziecka to pomysł ze skarbonką jest bardzo trafiony a jeśli ma to być coś dużego i solidnego to skarbonka w ramce dla dziecka będzie idealną propozycją, na długie lata. Bo co ważne ilustrację w skarbonce można wymienić z czasem na inną i wtedy mamy skarbonkę uniwersalną na długie lata.


 
 

Pobieranie danych ...