Floper.pl
 
 

Skarbonka w ramce jako pamiątka na komunię


Okres komunijny to jak zawsze rozmyślanie o najlepszym i wartościowym prezentem, jaki można podarować dziecku, które przystępuje do tego jakże ważnego sakramentu. Jest to okres szczególny, ale jak to również w takich przypadkach bywa dość stresujący dla samych dzieci jak i dla wszystkich gości, którzy na to ważne wydarzenie zostali zaproszeni.

Dziecięcy stres wynika z nowej sytuacji, w jakiej się znaleźli, bo występ przed tak szeroką publicznością i wielkość święta, jakie ich dotyczy może faktycznie wprawić w lekki niepokój. Dzieci jednak mają z tyłu głowy jeszcze jeden aspekt, który jak zawsze dotyczy Pierwszej komunii Świętej. Są to prezenty, które się otrzymuje się z okazji właśnie przystąpienia do komunii. Dla dorosłych jednak ten aspekt jest bardziej problematyczny, bo nigdy nie wiadomo, co można dziecku na komunię kupić.

Koperta dla dziecka komunijnego

Zdajemy sobie sprawę, że najczęstszym prezentem z okazji komunii jest koperta z pieniędzmi i osobiście uważamy, że taka forma prezentu jest jak najbardziej odpowiednia. Bo dziecko samo może zdecydować być może wspólnie z rodzicami, na co przeznaczy pieniądze, które otrzymało na komunie. 

Pamiątka na komunię, jaką formę wybrać?

Oprócz standardowego prezentu przydałaby się również pamiątką, którą wręcza się dziecku. Standardowo w 95% przypadków jest to kartka w kopercie z życzeniami i motywem komunijnym. Z naszego punktu widzenia taka forma pamiątki jest już dość przestarzała i naszym zdaniem warto pomyśleć o czymś bardziej oryginalnym. Biorąc pod uwagę niezaprzeczalny fakt, że koperta z pamiątką idealnie sprawdza się również do tego, aby w nią wkomponować pieniążki, które chcemy wręczyć młodemu człowiekowi to jednak udało nam się znaleźć przedmiot, który będzie świetnym nośnikiem pieniędzy, które będziemy wręczać dziecku i niezwykłą pamiątką w jednym. 

Pomysł na pamiątkę komunijną

Podczas rozmyślania nad pamiątką, która jednocześnie będzie kopertą komunijną wpadliśmy na pomysł, że świetną pamiątką będzie skarbonka w ramce na komunię. Korzystając z okazji pozwolimy sobie na mały wtręt i zaprosimy do obejrzenia naszej kategorii skarbonki dla dzieci gdzie mamy więcej propozycji. Wracając jednak do skarbonki na komunię to uważamy, że nie ma lepszej formy pamiątki koperty w jednym. Na poniższym zdjęciu widać, że skarbonka ma idealną formę pamiątki.

Jej grafika jest dopasowana do tego święta a jednocześnie wpisujemy imię dziecka, co dodaje całości niezwykle oryginalnej i osobistej pamiątki. Do tego, jako że jest to skarbonka możemy wrzucić założoną kwotę, jaką chcemy przeznaczyć dla dziecka komunijnego. 
Jeśli masz obawy przed wręczeniem takiej pamiątki zapraszamy Cie do przeczytania naszego artykułu Skarbonka w ramce dla dzieci wymagających gdzie dowiesz się jak taka skarbonka jest zbudowana oraz jakie korzyści ze sobą niesie. 

Podsumowując, jeśli naprawdę chcesz wręczyć pieniążki na komunie a do tego potrzebujesz czegoś bardziej ciekawego niż zwykła kartka to nasza propozycja powinna Cię zadowolić. Jesteśmy przekonani, że forma pamiątki może pozostać standardowa, ale czy nie fajniej będzie to zrobić bardziej oryginalnie. W naszej ocenie skarbonka do kartki to 10 do 1 dla skarbonki.


 
 

Pobieranie danych ...