Floper.pl

Skarbonki dla dorosłych

24 produkt(ów)

Czy skarbonka może idealnie służyć dorosłemu? Czy osoby dorosłe powinny posiadać skarbonkę? A kto powiedział, że skarbonki mogą być tylko zarezerwowane dla dzieci. Skarbonka to przedmiot, który sprawdzi się w każdym wieku, bo przecież każdy ma jakieś cele w oszczędzaniu czy to mały czy duży. Skarbonki dla dorosłych mogą być idealnym prezentem w naszej kolekcji skarbonek staramy się tak je projektować, aby pasowały do każdego wybierając przy tym status zawodowy i hobby, jakie zainteresowany posiada..

Śmieszne skarbonki dla dorosłych

Najlepszym i zabawnym prezentem mogą okazać się śmieszna skarbonka, która wprowadzi przy podarowaniu trochę uśmiechu i luźnej atmosfery. Wybierać jest, w czym mamy skarbonkę na wieczór kawalerski czy wieczór panieński, zabawne skarbonki dla dziewczyny i skarbonki dla chłopaka. Nie zabraknie również zabawnych form takich jak skarbonka na napiwki.

Poważniejsza forma też w modzie

Oprócz śmiesznych skarbonek w ofercie posiadamy te również bardziej powiedzmy to poważne. Jest wiele okazji gdzie idealnym prezentem będzie duża skarbonka z okazji imienin lub skarbonka na ślub z imionami pary młodej. Jest to już prawdziwy hit i jeśli chcemy podarować nowożeńcom oryginalny prezent to taka skarbonka z pewnością sprawdzi się idealnie. Skarbonka znajdzie szerokie zastosowanie również na rocznicę, parapetówkę czy urodziny

Rodzaje skarbonek dla dorosłych

Nasz kolekcja skarbonek jest dość duża i stale się powiększa. Staramy się nadążać za obowiązującymi trendami i nie jest tu zaskoczeniem, że mamy skarbonki z grawerem skarbonki ceramiczne i bardzo modne w ostatnim czasie przezroczyste skarbonki w ramie. Zobacz naszą pełną ofertę skarbonek dla dorosłego jesteśmy przekonani, że każdy dorosły doceni taki prezent. Skarbonka to po prostu coraz bardziej pożądany i modny prezent.

 


Pobieranie danych ...